SIA NORDE / Nissan JUKE ENIGMA īpašais piedāvājums

Nissan JUKE ENIGMA īpašais piedāvājums

Nissan Qashqai biznesa versija

NISSAN JUKE ĪPAŠĀS VERSIJAS - ENIGMA SPECIĀLAIS PIEDĀVĀJUMS

NISSAN JUKE ENIGMA AR AUTOMĀTISKO PĀRNESUMKĀRBU PAR TIKAI 21 900 €
Nissan Juke īpašās versijas – Enigma, aprīkojumā iekļauts:
  • Unikāli dizaina elementi;
  • 19” vieglmetāla diski;
  • 7 pārnesumu automātiskā pārnesumkārba;
  • Premium Navigation Pack aprīkojuma komplekts;
  • Apple CarPlay / Android Auto savienojamība;
  • Metālisks krāsojums;
  • un daudz kas cits...

ESAM ATVĒRTI! Izvēlieties savu Nissan JUKE ENIGMA Norde salonā, Rīgā, Skanstes ielā 31a.
Piesakieties testa braucienam: nissan@norde.lv vai 67388415

Šīs futūristiskās, drosmīgās līnijas, kas izceļ krosovera kupejas stilu, plūdenās jumta līnijas, gaismas - tā ir jaunā Juke Enigma īpašā versija. Pieejams trīs dažādās virsbūves krāsās, ar pilnīgi melniem 19" vieglmetāla diskiem un modernām braukšanas tehnoloģijām. Izbrauciet ar Nissan JUKE ENIGMA, un Jūs nekad vairs negribēsiet neko citu!

Slaiks, tumšs, pārdomas raisošs un elegants. Nissan Juke Enigma izskats raisa cieņu. Juke Enigma ir daļa no Nissan "ģimenes" ar Nissan raksturīgajām iezīmēm, piemēram, "V-motion" priekšējo resti, izteiktām, atlētiskām līnijām un bumeranga formas aizmugurējiem lukturiem. Ar tā unikālajām Enigma dizaina iezīmēm, tas ir gatavs doties pilsētas ielās dienu vai nakti, lai raisītu emocijas.

Nissan JUKE ENIGMA īpašie dizaina elementi

Nissan Juke Enigma nav jākliedz, lai tiktu pamanīts, tomēr tas sūta skaļu un skaidru ziņu. No iespaidīgajiem 19" Akari vieglmetāla diskiem līdz iespaidīgajai jumta un sānu spoguļu apdares tekstūrai, viss liecina par klusu pārliecību. Diskrētā Enigma emblēma un dizaina elementi uz jumta malas un aizmugurējiem statņiem sniedz pilnības sajūtu.

Nissan JUKE ENIGMA melnais interjers ar izsmalcinātajiem tumši pelēkā auduma sēdekļiem ir veidots no kvalitatīviem materiāliem un ar ergonomisku dizainu, tas piepildīts ar tehnoloģijām, kas nodrošina Jūsu un Jūsu pasažieru drošību, komfortu un izklaidi. Lielais, skārienjutīgais ekrāns nodrošina intuitīvu, inteliģentu vadību, navigāciju un mūziku tikai rokas stiepiena attālumā. Jo jaudai nav nozīmes bez ērtībām.

Atbalstošie, sportiskie monoformas sēdekļi aicina Jūs kāpt iekšā un braukt. Kvalitatīvi audumi, ergonomisks dizains un ilgstošs atbalsts Jums un Jūsu pasažieriem. Jūs jūtaties ērti, modri un gatavi braucienam.

NissanConnect ir kā Jūsu uzticamais sabiedrotais, vienmēr gatavs palīdzēt – pat pirms Jūs zināt, ka Jums tas ir nepieciešams. Uzlabota navigācija ar reālā laika satiksmes atjauninājumiem. Nevainojama viedtālruņa integrācija ar 8" skārienjutīgu ekrānu. Nakti un dienu, NissanConnect tehnoloģijas sniedz Jums atbalstu, informējot, izklaidējot un brīdinot visu Jūsu braucienu laikā. [1] [2]

[1] Viedtālruņa savienojuma veidošanu, lai izmantotu NissanConnect, drīkst veikt tikai tad, kad automobilis ir droši novietots stāvēšanai. Sistēmu vienmēr jāizmanto, ievērojot ceļu satiksmes noteikumus. Autovadītājs drīkst izmantot sistēmu vienīgi tad, kad to darīt ir droši. Lietotājiem jāapzinās, ka arī brīvroku tehnoloģiju izmantošana var novērst uzmanību no ceļa, kas var ietekmēt kontroli pār automobili.


[2] Lai lietotu NissanConnect Services, Jums nepieciešams viedtālrunis ar saderīgu iOS vai Android operētājsistēmu, kā arī SIM karte ar datu pārraides opciju, ko nodrošina mobilo sakaru pakalpojumu sniedzējs. Lejupielādējiet bezmaksas NissanConnect Services aplikāciju un izveidojiet lietotājvārdu un paroli! Autorizējoties ar savu lietotājvārdu un paroli, izveidojiet sava viedtālruņa savienojumu ar savu automobili, kas aprīkots ar NissanConnect Services! Visu pakalpojumu pieejamību nosaka mobilā tīkla pārklājuma kvalitāte.

 

SAZINIETIES AR MUMS — MĒS ATRODAMIES TIKAI VIENA KLIKŠĶA ATTĀLUMĀ!