Nordē tiks atklāta Zojas Geraskinas izstāde „Mana Rīga” / SIA NORDE / Jaunumi

Nordē tiks atklāta Zojas Geraskinas izstāde „Mana Rīga”


Māksliniece ir izvēlējusies izstādīt gleznas, kas veltītas Latvijas literatūras, arhitektūras un mākslas elkiem, gleznas, kas atspoguļo Rīgas pilsētas dzīvi un ļaudis.

Gleznieciskais smalkums, mijoties krāsu slāņiem, atklāj kolorītos stāstus, kuri pauž Latvijas glezniecības skolas pamatprincipus.

Zojas gleznas izstādītas daudzās kolekcijās: Latvijā, Eiropā, ASV, Krievijā un citur.

Darbi atrodas Rīgā Mākslas muzeja izstāžu zālē „Arsenāls”, Latvijas mākslinieku savienības kolekcijā, Krievijas Mākslas fonda galerijā Maskavā, Andersa Liltropa kolekcijā Alborgā, Dānijā un daudzās privātajās kolekcijās citviet pasaulē.

„Mainot savu viedokli par apkārtējo, mēs sniedzam izaicinājumu gan paši sev, gan pastāvošajām ieražām. Vienmēr, kad izaicinām ierasto, mēs cenšamies darīt labāk nekā iepriekš. Mēs nebaidāmies kaut ko darīt pirmo reizi vai paplašināt savu darbību līdz jaunām robežām",

šāds moto ir gan Nissan Norde autocentra pastāvēšanas pamatā, gan arī kalpo kā devīze Mākslas galerijas Nissan Norde darbībai, paverot jaunus skatu punktus un iespējas nākotnē turpināt interesantus projektus. Par jau sestās izstādes atvēršanu ļoti gandarīts ir idejas aizsācējs, Nissan Norde vadītājs Dainis Bremze.

Joprojām Mākslas galerijasNissan Nordetelpās un jauno automašīnu modeļu tirdzniecības zālē var aplūkot iepriekšējās izstādes autora tēlnieka Igora Dobičina lielizmēra tēlnieciskos objektus, kuru masīvais apjoms un robustās formas lieliski iekļaujās telpiskajā vidē.

Kopš2009. gada Norde autocentrā jau ir norisinājušās nozīmīgas izstādes ar izcilāko Latvijas mākslinieku līdzdalību:

Andris Zēgners. Fotogrāfijas "Signum florentis" jeb "Ziedošā zīme",

Rihards Delvers „Gleznas”

Sanita Paegle fotografika "Iztēles dimensija"

Igors Dobičins "Skulpturāli tēli"

Rolanda Grossa personālizstāde

Atklājot izstādi, tiek turpināta arī unikāla tradīcija vienā vakarā atklāt gan mākslas izstādi, gan prezentēt jaunākos Nissan automašīnu modeļus!

Izstāde būs apskatāma Nissan pārstāvja Norde autocentrā Skanstes ielā 31a no 3. jūnija darba dienās no plkst. 9:00 – 19:00, Sestdienās no plkst. 9:00 – 16:00.

 

SAZINIETIES AR MUMS — MĒS ATRODAMIES TIKAI VIENA KLIKŠĶA ATTĀLUMĀ!