Nissan Juke: vērtē Whatcar.lv lasītāji / SIA NORDE / Jaunumi

Nissan Juke: vērtē Whatcar.lv lasītāji

/>

27. februārī NORDE autosalonā viesojās žurnāla Whatcar.lv lasītāji, lai izmēģinātu vienu no populārākajiem kompaktajiem krosoveriem  - Nissan Juke.

Norde autosalonā uz īpašu “WhatCar?” lasītājiem organizētu testa dienu bija pulcējušies interesenti gan ar, gan bez Nissan markas automobiļu lietošanas pieredzi. Lūk viņu iespaidi par izmēģināto krosovera Nissan Juke jaunās paaudzes modeli, kā arī par jauno Nissan X-Trail, kuru arī bija iespēja notestēt šajā pasākumā.

Kā pirmā pie automašīnas stūres sēdās Agnese Ozolniece, kas ikdienā pārvietojas ar Škoda Kodiaq.

Agnese Ozolniece dalījās ar saviem iespadiem par testa braucienu ar Nissan Juke: “Juke ļoti patika izskats – moderns un efektīgs. Manuprāt tā ir sievišķīga mašīna, viegli vadāma un paklausīga. Gaita klusa un patīkama, sēdēšana pie stūres ērta, visi slēdži viegli sasniedzami un pārskatāmi, interesants mērinstrumentu panelis. Aizmugurē pamaz vietas bērniem un mazie logi arī viņiem varētu nepatikt. Manai ģimenei ar trīs bērniem Juke tomēr būs par mazu.”

Savukārt, par braucienu ar Nissan X-trail jauno modeli Agnese stāsta: “X-Trail toties ir kārtīgs ģimenes auto. Salons plašs, aizmugures sēdekļi pacelti uz augšu un nodrošina tur sēdošajiem labu pārredzamību. Vadāmība viegla un patīkama, pārslēdzot sporta režīmā uzreiz var justs dinamiku. Braucot pa bruģi, gaita ir klusa un komfortabla.”

Otrā testa brauciena dalībniece bija Ināra Zanberga, kas ikdienā savās dienas gaitās dodas ar automašīnu Toyota CH-R.

“Savulaik piecus gadus braucu ar pirmās paaudzes Nissan Juke 1,6 turbo ar pilnpiedziņu – tas bija īsts zvērs, krietni dinamiskāks par šo Juke ar viena litra motoriņu. Skaidrs, ka jaunajam modelim nākušas klāt modernās tehnoloģijas. Salonā var pamanīt, ka ir ievērojami augstvērtīgāki apdares materiāli un kopumā kvalitatīvāka sajūta. Nissan X-Trail 1,3 litru dzinējs arī nav īpaši jaudīgs, ja ņem vērā mašīnas izmērus. Komforts ir gana augstā līmenī un pie stūres sajūta ir laba.” savā pieredzē dalās Ināra Zanberga.

Arī Aivars Rutkis piedalījās žurnāla “Whatcar?” testa izbraucienā ar Nissan Juke. Ikdienā Aivars brauc ar Nissan Qashqai +2 automobili.

Lai gan Aivars Rutkis ikdienā brauc ar Nissan Qashqai automašīnas modeli, tomēr piedalījās testa braucienā ar jauno Nissan Juke, lai iepazītu tā jaudu un veiktspēju. Aivars Rutkis atzīst: “Juke gaita ir ļoti laba, patika automātiskās pārnesumkārbas darbība. Vienam vai diviem braucējiem gana liels, taču ģimenei droši vienu vajadzēs kaut ko ietilpīgāku. Salonā viss labi pārdomāts un izskatās patīkami. Nedaudz mulsina mazais viena litra dzinējs – jautājums ir cik liels tam būs resurss. Turpretim X-Trail ir liels un komfortabls auto, manām vajadzībām pat nedaudz par lielu. Taču brauc ļoti labi, salonā ir tiešām ērti un tur ir patīkami atrasties.”

Kā ceturtā testa izbrauciena dalībniece ir Kristīne Drišļuka, kas ikdienas gaitas pavada ar Volkswagen T-Roc automašīnu.

Testa brauciena iespaidos ar Nissan Juke un X-trail modeļiem labprāt dalījās Kristīne: “Pēc testa brauciena ar Nissan Juke un X-trail dalījās Par Nissan Juke iegādi jau savulaik bija doma, kad meklēju sev jaunu auto. Tādēļ tagad bija interesanti pamēģināt jauno Juke. Gaita šķita gana laba, bet salona dizains man labāk patika iepriekšējam modelim. Taču praktiskā lietošana un mērinstrumentu pārredzamība ir laba un ērta. Pārskatāmība uz aizmuguri pa nelielo spoguli un šauro aizmugures logu gan nešķita pietiekama. Dinamika un braukšanas komforts manuprāt bija labā līmenī.”

Arī Kristians Roga bija viens no “Whatcar?” organizētā testa brauciena dalībniekiem. Kristians savās ikdienas gaitās dodas ar Nissan X-trail automašīnu.

Pēc testa brauciena Kristians pauda savu pieredzi par jauno Nissan Juke modeli: “Pašam jau divus gadus ir X-Trail, taču ir pieredze arī ar iepriekšējās paaudzes Juke. Jaunais Juke manuprāt vizuāli ir daudz simpātiskāks, arī vietas aizmugurē sēdošajiem tagad ir krietni vairāk, turklāt bagāžnieks ir gana ietilpīgs, it īpaši, ja ņem vērā mašīnas kompaktos izmērus. Apdares kvalitāte arī tagad ir augstāka. Var redzēt, ka ražotājs ir ņēmis vērā iepriekšējā modeļa nepilnības un tās novērsis. Dinamika šķita pilnīgi pietiekama, var just ka mašīnai ir turbomotors. Jauno modeli kā pilsētas auto varētu mierīgi izvēlēties arī vīrietis. To saku tādēļ, ka pirmais Juke tika uzskatīts par sieviešu mašīnu. Kopumā jāteic, ka jaunais Juke atstāja visnotaļ patīkamu iespaidu.”

style="width: 100%; height: auto;" />

 

SAZINIETIES AR MUMS — MĒS ATRODAMIES TIKAI VIENA KLIKŠĶA ATTĀLUMĀ!