“Nissan Futures 3.0” pasākumā Nissan prezentē elektrisko ekosistēmu / SIA NORDE / Jaunumi

“Nissan Futures 3.0” pasākumā Nissan prezentē elektrisko ekosistēmu

  • TIEK LAISTI KLAJĀ JAUNI ELEKTROAUTOMOBIĻI PRIVĀTPERSONU UN UZŅĒMUMU VAJADZĪBĀM: Eiropā tiek laista klajā jaunā Nissan LEAF īpašā versija – 2.ZERO, un tiek prezentēts elektriskais furgons – Nissan e-NV200 ar jaunu, uzlabotu akumulatoru, kas uzņēmumu darbībai nodrošinās papildu 100 km nobraucamo attālumu.

 

  • APSTIPRINA APŅEMŠANOS IEGULDĪT INFRASTRUKTŪRĀ: Nissan paplašinās Eiropā lielāko elektroautomobiļu ātrās uzlādes staciju tīklu par 20%, paziņojot par 1000 papildu ātrās uzlādes staciju uzstādīšanu – no 4600 šodien līdz 5600 nākamo 18 mēnešu laikā.

 

  • PREZENTĒ JAUNU, PAPLAŠINĀTU UZLĀDES IERĪČU KLĀSTU MĀJSAIMNIECĪBĀM UN OFISIEM: Paziņo par jauna, divtik ātra lādētāja (7 kW), ar kuru uzlādēt elektroautomobili mājās, jauna (22 kW) lādētāja biznesam un jaunas, 100% atjaunojamas enerģijas uzglabāšanas un uzlādes ierīces laišanu apgrozībā.

 

  • PREZENTĒ REVOLUCIONĀRU SASNIEGUMU "ELEKTROAUTOMOBIĻU BAROŠANĀ PAR BRĪVU”: Inovatīva komerciāla pieeja, kas klientiem ļaus uzlādēt savus elektroautomobiļus par brīvu, izmantojot Nissan unikālo divvirzienu uzlādes tehnoloģiju.

 

02.10.2017.–  Nissan šodien prezentēja četrus galvenos elektriskās ekosistēmas pamatus nākotnei Eiropā, paziņojot par jaunu elektroautomobiļu laišanu klajā, papildu ieguldījumu infrastruktūrā, akumulatoru uzlādes un enerģijas uzglabāšanas ierīču mājsaimniecībām uzlabojumiem un jaunu, revolucionāru vīziju, kas Nissan klientiem ļaus uzlādēt savus elektroautomobiļus par brīvu ar unikālo divvirzienu uzlādes tehnoloģiju.

 

Šie paziņojumi tika sniegti trešajā "Nissan Futures” pasākumā – "The Car and Beyond”, Oslo, Norvēģijā.

 

Pols Vilkokss (Paul Willcox), Nissan Europe prieksšēdētājs, sacīja: "Nissan aizsāka elektroautomobiļu revolūciju pirms teju desmit gadiem. Šajā laika posmā mēs esam pārdevuši vairāk elektroautomobiļu nekā jebkurš cits autoražotājs. Nu ir pienācis laiks izklāstīt mūsu nākamās desmitgades plānus, kuri ietver vēl lielāku ieguldījumu infrastruktūrā, jaunus akumulatoru uzlabojumus, un plānus, kuri izmainīs pat to, kā cilvēki piekļūst enerģijai un norēķinās par savu elektroautomobiļu uzlādi.”

 

Viņš piebilda: "Vienkāršiem vārdiem sakot, mēs ar to nodarbojamies ilgāk par citiem, esam pārdevuši vairāk nekā citi, un mūsu ieceres nākotnei ir daudz aizraujošākas nekā citiem.”

 

JAUNI AUTOMOBIĻI.

 

"Nissan Futures 3.0” pasākuma galvenais jaunums bija Nissan LEAF un tā īpašās versijas – 2.ZERO atklāšana Eiropā. Kā Nissan Inteliģentās mobilitātes simbols, jaunais Nissan LEAF ar vienu uzlādes reizi spēj nobraukt līdz pat 378 km (NEDC*), un tas ir bagātīgi aprīkots ar ģeniālām tehnoloģijām, ieskaitot moderno autovadītāja palīgsistēmu – ProPILOT drošākai un ērtākai braukšanai un ProPILOT Park pilnīgi autonomai automobiļa novietošanai stāvvietā. Automobiļa e-Pedal tehnoloģija ļauj autovadītājiem palielināt braukšanas ātrumu un bremzēt, pieliekot daudz mazāku piepūli, savukārt elegantais dizains šo pasaulē vispirktāko elektroautomobili padara vēl iekārojamāku.

 

"Nissan Futures 3.0” pasākumā tika paziņots arī par jauno 100% elektrisko Nissan e-NV200 ar 40 kWh akumulatoru, kas nodrošinās 60% tālāku ar vienu uzlādes reizi nobraucamo attālumu – līdz pat 280 km (NEDC*). Tā kā šim akumulatoram, salīdzinot ar iepriekšējo, nemainīsies ne izmērs, nedz svars, klientiem nebūs jāuztraucas nedz par e-NV200 kravas telpas, nedz kravnesības samazināšanos. Tā kā klienti ar vienu uzlādes reizi varēs nobraukt par 100 km tālāk nekā iepriekš, tas ļaus ar Eiropā vispirktāko elektrisko furgonu – e-NV200 veikt daudz tālākas piegādes uzņēmumu un profesionālo autovadītāju vajadzībām.

 

APŅEMŠANĀS IEGULDĪT INFRASTRUKTŪRĀ.

 

Nissan šodien paziņoja par plānu nākamo 18 mēnešu laikā paplašināt savu esošo uzlādes staciju tīklu par 20%. Uzņēmums jau ir izveidojis Eiropā plašāko CHAdeMO ātrās uzlādes staciju tīklu ar vairāk nekā 4600 ātrās uzlādes stacijām. Tagad Nissan plāno investēt vēl 1000 ātrās uzlādes staciju izvietošanā, kas notiks jau nākamo 18 mēnešu laikā. Uzņēmums sadarbojas ar saviem partneriem, biznesu īpašniekiem, pašvaldībām un sektoru līderiem visā Eiropā, lai nodrošinātu šī plāna izpildi un maksimālu labumu no tā autovadītājiem, uzstādot ātrās uzlādes stacijas uz ātrgaitas šosejām un pilsētās, aptverot lielākās Eiropas pilsētas.

 

PAPLAŠINĀTS UZLĀDES IERĪČU KLĀSTS MĀJSAIMNIECĪBĀM UN OFISIEM.

 

Nissan arī paziņoja par savu jauno uzlādes ierīču klāstu mājsaimniecībām un ofisiem 2018. gadā, kas elektroautomobiļu īpašniekiem sniegs vairāk nekā jebkad iepriekš.

Nissan divtik ātrais – 7 kW lādētājs mājsaimniecībām ļaus Nissan elektrisko automobiļu īpašniekiem uzlādēt savus automobiļus līdz 100% tikai 5 ar pusi stundās, kas ir 70% uzlādes laika samazinājums, salīdzinot ar iepriekšējo tehnoloģiju. Divtik ātrā uzlādes ierīce ir radīta, lai piedāvātu elektroautomobiļu īpašniekiem ātrāku automobiļu uzlādi mājās nekā jebkad iepriekš.

 

Nissan 22 kW lādētājs nodrošina pat vēl ātrāku uzlādi, spējot uzlādēt Nissan elektroautomobiļus tikai 2 stundās. Lai gan tas ir radīts, domājot par uzņēmumu autoparkiem, šis īpaši ātrais lādētājs būs pieejams iegādei arī citiem patērētājiem, kas vēlas vēl ātrākas uzlādes iespēju.

 

Nissan prezentēja arī savu jauno enerģijas uzglabāšanas ierīci mājsaimniecībām, kas radīta, balstoties uz "xStorage” panākumiem. Radīta īpaši elektrisko automobiļu īpašniekiem, tie var pievienot savu elektrisko automobili uzlādes ierīcei pie sienas. Tā ir aprīkota ar iebūvētu enerģijas uzglabāšanas sistēmu, sniedzot patērētājiem iespēju labāk pārvaldīt enerģijas izmaksas un pat radīt enerģiju pašiem, izmantojot saules paneļus, nodrošinot 100% atjaunojamu un nulles līmeņa izmešu enerģiju savam automobilim.

 

Tas seko Nissan esošajam, veiksmīgajam "xStorage” risinājumam, kas tika radīts sadarbībā ar "Eaton” un tikai 3 mēnešu laikā Eiropā tika pārdots vairāk nekā 1000 eksemplāros. Tiek paredzēts, ka līdz 2018. gada marta beigām tiks pārdots 5000 eksemplāru, savukārt līdz 2020. finanšu gada beigām Eiropā tiek paredzēts pārdot 100 000 enerģijas uzglabāšanas ierīču mājsaimniecībām.

Jaunais uzlādes ierīču klāsts mājsaimniecībām un ofisiem būs pieejams no 2018. gada sākuma.

 

REVOLUCIONĀRAIS SASNIEGUMS PAR BEZMAKSAS ENERĢIJU ELEKTROAUTOMOBIĻU AUTOVADĪTĀJIEM.

 

Nissan šodien atklāja savu drosmīgo plānu nodrošināt klientus ar bezmaksas enerģiju elektroautomobiļiem.

 

Pēdējā gada laikā Nissan ir turpinājis veikt šī jaunā braukšanas veida izmēģinājumus Dānijā, un šodien tas kļuva par piedāvājumu, kas pieejams autoparku klientiem visā valstī. Izmantojot Nissan divvirzienu uzlādes sistēmu, klienti, lai uzlādētu savu elektrisko automobili vai furgonu, var enerģiju iegūt no elektrotīkla, un pēc tam "pārdot” to atpakaļ elektrotīklā citiem. Tas nozīmē, ka uzņēmumam, ieviešot Vehicle to Grid tehnoloģiju (V2G – elektroenerģija no automobiļa elektriskajā tīklā), vairs nav nekādas degvielas vai enerģijas izmaksu, nodrošinot bezmaksas enerģiju elektroautomobiļiem.

Taču Dānija ir tikai sākums. Nissan paziņoja arī par sadarbību ar "OVO” Apvienotajā Karalistē, kas klientiem ļaus iegādāties Nissan enerģijas uzglabāšanas risinājumu mājsaimniecībām – "XStorage” ar atlaidi, ļaujot tiem "pārdot” enerģiju atpakaļ elektrotīklam. Tas palīdz uzlabot elektrotīkla stabilitāti pasaulē, kur pieprasījums pēc enerģijas kāpj augoša, urbanizējoša iedzīvotāju skaita dēļ. Lietotājiem tas var sniegt aptuveni 350 britu mārciņu (400 eiro) ienākumus gadā.

 

Nissan šobrīd pēta arī citus reģionus Eiropā, kur nākotnē braukšanu ar elektromobiļiem padarīt bezmaksas.

 

Pols Vilkokss (Paul Willcox) teica: "Soli pa soli mēs nojaucam jebkādas barjeras, integrējot elektroautomobiļus pasaulē – sākot no investēšanas infrastruktūras attīstībā līdz pat veidam, kā cilvēki piekļūst enerģijai.”

 

Viņš piebilda: "Turpmāko gadu desmitu laikā caur Nissan Inteliģentās mobilitātes vīziju elektriskā ekosistēma pārvērtīs mūsdienu dzīvi. Tai sākoties ar tādiem 100% elektriskiem automobiļiem kā jaunais Nissan LEAF un e-NV200, tās ietekme ir daudz lielāka. Pateicoties zemākam kaitīgo izmešu līmenim, mūsu pilsētas un gaiss būs tīrāki. Ar inteliģentākām drošības sistēmām, automobiļu negadījumu skaits ievērojami samazināsies. Ar labāku saikni starp automobiļiem un to apkārtni, ikdienas braucieni vairs nebūs sastrēgumu pilni. Savukārt, ļaujot cilvēkiem uzlādēt savu automobili un mājas vienam no otra, laiku un enerģiju mēs varēsim izmantot efektīvāk kā jebkad.”

 

*Tiks apstiprināts pēc homologācijas saņemšanas. Balstoties uz Eiropas Jauno braukšanas ciklu (NEDC).

 

REVOLUTIONARY FREE ENERGY BREAKTHROUGH FOR EV DRIVERS

 

Nissan also today revealed its bold mission to offer customers free power for its EVs.

 

Over the past year in Denmark, Nissan has been testing this revolutionary new way of driving and today, this has become an offer open to all fleet customers throughout the country. Using Nissan bi-directional charging, customers can draw energy from the grid to power their car or van and then ‘sell’ back to the grid for others to use. This means, once a nominal charge has been paid by the business for the installation of a V2G charger there are no fuel or energy costs; just free power for your EV.

 

And Denmark is just the start. Nissan also announced a UK collaboration with OVO allowing customers to purchase an xStorage home energy unit at a discounted price enabling them to ‘sell’ back energy to the grid. This helps contribute to grid stability in a world where demand for energy is increasing due to a growing, urbanising population. It can result in an additional expected income for users averaging £350 / €400 per year.

 

Nissan is already exploring other regions in Europe to make free power for EVs a milestone for the future.  

 

Paul Willcox said: "Step by step we are removing any barriers to electric vehicle adoption – from infrastructure investment, to how people access the power itself.

 

He added: "Over the coming decades through our Nissan Intelligent Mobility vision, the electric ecosystem will transform modern life as we know it. But while the starting point for it is 100% electric vehicles like the new LEAF and e-NV200, the impact goes much further. With fewer emissions, our cities and air will be cleaner. With more intelligent safety features, car accidents would be reduced dramatically. With better connections between vehicles and their surroundings, the school run or daily commute will no longer be clogged with traffic. And by letting people charge their vehicle and their home from each other, we can use our time and energy supplies more efficiently than ever.”

 

 

*NEDC Subject to final homologation process

 

SAZINIETIES AR MUMS — MĒS ATRODAMIES TIKAI VIENA KLIKŠĶA ATTĀLUMĀ!