ATKLĀTAS PILNĪGI JAUNĀ NISSAN X-TRAIL CENAS BALTIJAS VALSTĪS / SIA NORDE / Jaunumi

ATKLĀTAS PILNĪGI JAUNĀ NISSAN X-TRAIL CENAS BALTIJAS VALSTĪS

 • Pilnīgi jaunā dizaina X-Trail turpina Nissan 4x4 tradīcijas.
 • Izteiksmīgs dizains, inteliģents aprīkojums un uzlabotas spējas apvidus apstākļos.
 • 21 cm klīrenss.
 • Segmentā plašākā telpa kājām automobiļa salona aizmugurē sēdošajiem pasažieriem.
 • Ar jaunās NissanConnect sistēmas palīdzību X-Trail ir savienojams ar plašu aplikāciju klāstu.
 • Nissan „drošības vairoga" tehnoloģijas ar vēl vairāk drošības funkcijām.
 • Jauns aprīkojums - atverama panorāmas stikla jumta lūka un LED priekšējie lukturi.
 • Divu un četru riteņu piedziņas versijas.
 • Jauna Nissan XTronic transmisija 2WD piedziņai.
 • Jaunajam dCi 130 ZS dzinējam ir uzlaboti CO2 izmešu un degvielas patēriņa rādītāji.
 • Pārdošanā no šī gada septembra.
 • Cenas, sākot no 22 290 EUR.

Nissan ir izziņojis pilnīgi jaunā Nissan X-Trail cenas Baltijas valstīs. Pilnīgi no jauna konstruētais X-Trail pievienojas Nissan visaptverošās krosoveru ģimenes atjaunotajiem Qashqai un Juke automobiļu modeļiem - līdzi atnesot jaunas tehnoloģijas, stilu un segmentā vadošo praktiskumu.

Pārskats. 

Jaunais X-Trail apvieno Nissan izslavētās 4x4 tradīcijas ar svaigām idejām un tehnoloģijām, kuras iedvesmojuši zīmola aizraujošie krosoveru automobiļu modeļi. Visi kopā tie veido automobili, kas no jauna definē kompakto SUV segmentu.

Nissan vēlme piedāvāt jauno X-Trail kā visdaudzpusīgāko automobili C-SUV segmentā veicināja motivāciju automobiļa jaunā, izteiksmīgā dizaina veidošanā. Nevainojami iederoties zīmola moderno krosoveru SUV stila vīzijā, jaunais X-Trail lepojas ar pārsteidzošu, jaunu izskatu, kuru definē Nissan jaunā dizaina valoda.

 

Pateicoties plastiskajai, tomēr muskuļotajai virsbūvei, jaunais X-Trail apvieno spēku un piedzīvojumu garu ar dabiski plūstošām kontūrām. Elegantajā, taču sportiskajā profilā integrēta virkne jaunu dizaina īpašību un elementu, tostarp jaunie, drosmīgie priekšējie lukturi, kuri bagātīgākajos aprīkojuma līmeņos ar LED spuldzēm pieejami jau standarta aprīkojumā, un jaunā, izteiksmīgā LED josla, kas ļauj acumirklī atpazīt automobili pat naktī. Papildus elementi - elektriski atveramas bagāžas nodalījuma durvis un atverama panorāmas stikla jumta lūka.

Arī automobiļa salons jaunā X-Trail braucējiem dāvā pilnīgi jauna tipa vidi. Jaunajā X-Trail izmantoti augstākās kvalitātes materiāli, un automobilim piemīt rūpīgi pārdomāts dizains - tas nosaka jaunus standartus piekļuvei aizmugures sēdekļiem, plašai telpai pēdējā rindā sēdošajiem un automobilī iebūvētajām tehnoloģijām. Tāpat X-Trail lepojas ar jaunākās paaudzes NissanConnect sistēmu, kas dāvā viedtālruņa integrāciju un virkni inovāciju, tostarp vairākas integrētas aplikācijas, kas uzlabos braukšanas pieredzi.

Jaunajam X-Trail jaudu nodrošina spēcīgais, tomēr taupīgais dCi 130 ZS dzinējs, kas nodrošina optimālu degvielas ekonomijas un nepārspējamas izsmalcinātības līdzsvaru jebkurā ātrumā. Automobilis ir pieejams ar divu un četru riteņu piedziņu, pēdējā versija ir aprīkota ar Nissan jaunākās paaudzes ALL MODE 4x4-i transmisiju. Apvienojumā ar Nissan jauno šasijas kontroles sistēmu un Nissan „drošības vairoga" tehnoloģijām jaunā X-Trail piedziņa autovadītājam sniedz visaptverošu drošības un komforta funkciju klāstu, kas nodrošina, lai ikviens brauciens dāvātu patiesu prieku.

 

Kā jau pircēji ir raduši sagaidīt no Nissan, jaunais X-Trail tiek atklāts ar segmentā labāko standarta aprīkojumu. Ir pieejami trīs jau pazīstamie aprīkojuma līmeņi: Visia, Acenta un Tekna.

Visi aprīkojuma līmeņi ir aprīkoti ar gaisa kondicionēšanas sistēmu, vieglmetāla diskiem un sešiem drošības gaisa spilveniem, LED dienas gaitas lukturiem, ar mikrofonu aprīkotu Bluetooth, kruīza kontroli un ātruma ierobežotāju. Standarta aprīkojums ietver arī tādas sistēmas kā palīgsistēma braukšanas uzsākšanai kāpumā, bīdāmi un nolokāmi aizmugures sēdekļi un bagāžas plauktu sistēma. Jaunā Nissan X-Trail cenas ir, sākot no 22 290 EUR.

 

SAZINIETIES AR MUMS — MĒS ATRODAMIES TIKAI VIENA KLIKŠĶA ATTĀLUMĀ!