IZZIŅOTAS JAUNĀ NISSAN JUKE CENAS LATVIJĀ / SIA NORDE / Jaunumi

IZZIŅOTAS JAUNĀ NISSAN JUKE CENAS LATVIJĀ

Nozīmīgas izmaiņas Nissan oriģinālajā krosoverā ļauj jaunajam Nissan Juke joprojām būt soli priekšā pārējiem.

 

Pirms trim gadiem debitējot tirgū, pateicoties inovācijām, Nissan Juke izveidoja pilnīgi jaunu automobiļu segmentu. Tāpat kā Nissan Qashqai lika pamatus krosoveru segmentam, Juke ar savu neatkārtojamo dizainu un modernajām tehnoloģijām radīja jaunas vēsmas kompakto krosoveru tirgū. 

Tagad, ievērojot Nissan ierasto nemitīgas pilnveidošanās praksi, ir pienācis laiks jaunam posmam Juke „stāstā". Jaunais Juke ir gatavs vēlreiz apliecināt savu autoritāti segmentā, ko pats izveidojis, pozicionējot sevi kā oriģinālu un unikālu automobiļa modeli ar augstākā līmeņa stilu un izsmalcinātību augošajā mazo krosoveru segmentā.

Juke oriģinālā stila, braukšanas dinamikas un izsmalcinātā automobiļa salona kombinācija ļāva tam mazāk nekā 40 mēnešu laikā sasniegt 420 000 pārdotu automobiļu skaitu un pārliecinoši pārspēt konkurentus.

Izmaiņu klāstā ietilpst jauns priekšpuses un aizmugures dizains ar lielāku uzsvaru uz kvalitāti un sportisko stilu, kā arī izmaiņas automobiļa salonā un tehnoloģijās. Divu riteņu piedziņas versijā notikušas ļoti nozīmīgas izmaiņas - bagāžas nodalījuma ietilpība ir palielināta par 40%, un ar jauno Juke, tagad šī automobiļa īpašniekiem ir vēl lielākas iespējas pielāgot to tieši savam stilam un vēlmēm gan no iekšpuses, gan ārpuses. Jauns, mazāka tilpuma DIG-T 115 dzinējs ar turbokompresoru piedāvā labāku sniegumu un tai pašā laikā - labāku degvielas ekonomiju un zemāku izmešu līmeni, savukārt, uzlabotaisDIG-T 190 dzinējs ir ideāli piemērots tiem, kas meklē izcilas veiktspējas automobili. Piedāvājumā ir arī uzlabota četru riteņu piedziņas Juke versija ar vilcējspēka virziena maiņas sistēmu.

Jaunais Juke ir aprīkots ar ļoti mūsdienīgu un uzlabotu aprīkojumu, ieskaitot jaunu audio sistēmu, jaunākās paaudzes NissanConnect navigācijas sistēmu, Nissan „drošības vairoga" tehnoloģijām, Nissan dinamiskās kontroles sistēmu un papildaprīkojumā pieejamo, atveramo stikla jumta lūku.

Jaunā Juke īpašniekiem būs iespēja to pielāgot savai gaumei, izmantojot Nissan īpaši izstrādāto personalizēšanas programmu. Tagad ir pieejams jaunu krāsu un automobiļa salona apdares motīvu klāsts ar dažādiem personalizēšanas komplektiem.

Jaunais Nissan Juke būs pārdošanā no šī gada jūlija, un tā cena būs, sākot no 14 890 €. Savukārt, jauno Juke ar automātisko pārnesumkārbu varēs iegādāties, sākot no 15 890 €.

 

SAZINIETIES AR MUMS — MĒS ATRODAMIES TIKAI VIENA KLIKŠĶA ATTĀLUMĀ!