NISSAN „DROŠĪBAS VAIROGA" TEHNOLOĢIJAS NODROŠINA PRESTIŽU GODALGU / SIA NORDE / Jaunumi

NISSAN „DROŠĪBAS VAIROGA" TEHNOLOĢIJAS NODROŠINA PRESTIŽU GODALGU

  • Apvienotās Karalistes populārākais žurnāls Nissan izslavētajām „drošības vairoga" tehnoloģijām piešķir „Drošuma godalgu".
  • Tiesneši atzinīgi novērtē Nissan centienus radīt drošības sistēmas plaša pieprasījuma automobiļiem.
  • „Drošības vairoga" tehnoloģijas jau ir pieejamas pārdotākajos Nissan automobiļu modeļos - Note, Juke, Qashqai, X-Trail -, un būs pieejamas arī jaunajam Pulsar, kas tiks laists klajā pavisam drīz.

 

Nissan „drošības vairoga" tehnoloģiju komplekts ikgadējā Auto Express konkursā Londonā (Apvienotā Karaliste) ir uzvarējis kategorijā „Drošuma godalga" (Safety Award). Apvienotās Karalistes lielākā iknedēļas autožurnāla tiesnešus iespaidoja „drošības vairoga" tehnoloģiju garantētā visaptverošā aizsardzība, un viņi augstu novērtēja veidu, kādā augstākās klases drošības standarti ir ieviesti masveida ražošanas tirgū.

 

Nissan novatoriskās „drošības vairoga" tehnoloģijas, ar kurām ir aprīkoti Nissan automobiļu modeļi - Note, Juke, Qashqai, X-Trail un drīzumā arī pieejamais Pulsar, ietver septiņas mūsdienīgas tehnoloģijas, tādējādi veidojot jaunus standartus ceļu satiksmes negadījumu profilaksē un automobiļu īpašnieku aizsardzībā masveida ražošanas automobiļu tirgū. Šīs tehnoloģijas ir: uzmanības brīdinājumi autovadītājam (Driver Attention Alert), ceļa zīmju atpazīšanas sistēma (Traffic Sign Recognition), ārkārtas bremzēšanas sistēma (Forward Emergency Braking), brīdinājums par izbraukšanu no savas braukšanas joslas (Lane Departure Warning), „aklās" zonas brīdinājuma sistēma (Blind Spot Warning), kustīgu objektu noteikšanas sistēma (Moving Object Detection) un tuvo/tālo gaismu palīgsistēma (High Beam Assist).

 

Pasniedzot godalgas, ceremonijas laikā, kas tika organizēta Connaught Rooms (Londonā), Auto Expressgalvenais redaktors Stīvs Foulers (Steve Fowler) teica:

"Nissan „drošības vairoga" tehnoloģijas automobiļu īpašniekiem sniedz lielu pārliecības sajūtu. Elementi, kuri līdz šim ir bijuši pieejami tikai daudz dārgākos automobiļos, tagad ir padarīti pieejamāki virknei lētāku automobiļu, izmantojot attapīgas un īpaši progresīvas tehnoloģijas".

 

Papildus „drošības vairoga" tehnoloģiju galvenajai godalgai atzinību saņēma arī pilnīgi jaunais automobiļa modelis - Nissan Qashqai, kurš izpelnījies atzinību par savu vispārīgo kvalitāti, kā arī plašo, mūsdienīgo tehnoloģiju un drošības elementu klāstu, un kuram tika piešķirts tituls „Labākais krosovers" (Best Crossover).

 

Nissan galvenais plānošanas direktors Endijs Palmers (Andy Palmer) teica:

"Nissan jau ilgstoši demokratizē tehnoloģijas, ieviešot luksusa klases automobiļu elementus masveida ražošanas tirgū. Mēs uzskatām, ka tas ir īpaši svarīgi attiecībā uz drošību, un man ir liels prieks, ka mūsu centieni ir ieguvuši Auto Express atzinību. „Drošības vairoga" tehnoloģijas ir svarīgs solis pretim Nissan mērķim - panākt, ka ar tehnoloģiju palīdzību pilnībā tiek izslēgta bojāejas iespējamība, braucot automobilī."

 

SAZINIETIES AR MUMS — MĒS ATRODAMIES TIKAI VIENA KLIKŠĶA ATTĀLUMĀ!