JAUNĀS NISSAN „SEJAS" - ČEMPIONU LĪGAS ZVAIGZNES ANDRESS INJESTA UN TJAGU SILVA / SIA NORDE / Jaunumi

JAUNĀS NISSAN „SEJAS" - ČEMPIONU LĪGAS ZVAIGZNES ANDRESS INJESTA UN TJAGU SILVA

Nissan paziņo, ka futbola kluba „Barcelona" un Spānijas izlases pussargs Andress Injesta(Andrés Iniesta) un futbola kluba „Paris Saint-Germain" un Brazīlijas izlases kapteinis Tjagu Silva (Thiago Silva) ir kļuvuši par pirmajiem starptautiskajiem zīmola vēstnešiem sadarbības kampaņā ar UEFA Čempionu Līgu.

 

Kā jaunie Nissan „iedvesmas inženieri" Injesta un Silva kopā ar japāņu autoražotāju radīs jaunas inovācijas, kas uzlabos futbola fanu pieredzi. Viņiem būs nozīmīga loma 2014./2015. gada sezonā, tai skaitā galvenā loma Nissan jaunajā UEFA Čempionu Līgas reklāmas kampaņā, kuras starptautiskā pirmizrāde notiks UEFA Superkausa televīzijas tiešraides laikā 2014. gada 12. augustā.

 

„Nissan ir milzīgs prieks par to, ka Andress un Tjagu ir pievienojušies Nissan „ģimenei" kā mūsu UEFA Čempionu Līgas vēstneši, un esam patīkami satrauktipar viņu gaidāmo iesaistīšanos mūsu jaunajā, starptautiskajā reklāmas kampaņā," saka Bastiens Šups (Bastien Schupp), Nissan Europe mārketinga viceprezidents. „Šie divi spēlētāji, kas izcīnījuši daudzas godalgas, ieguldīs Nissan kampaņās savu aizrautību un entuziasmu, ļaujot mums kopā pārsteigt fanus ar jaunām inovācijām."  

 

Spēlētāji būs redzami televīzijas reklāmās, kurās tiks demonstrēts, cik svarīgas ir inovācijas gan futbola laukumā, gan ārpus tā, sniedzot prieku gan futbola līdzjutējiem, gan autovadītājiem. Papildus reklāmām Andress Injesta un Tjagu Silva personīgi apmeklēs pasākumus, piedalīsies pirmsspēļu preses konferencēs, darbosies sociālajos medijos un ne tikai.

 

Andress Injesta stāsta: „Es ar nepacietību gaidu, kad varēšu sākt sadarbību ar Nissan un UEFA Čempionu Līgas kampaņu. Savā karjerā esmu uzvarējis šajā turnīrā trīs reizes, tas man ir ļoti īpašs, un es zinu, ka, lai uzvarētu, ir nepieciešams neatlaidīgs darbs un inovācijas. Tas ir visaizraujošākais sporta pasākums visā pasaulē, un es vēlos dalīties šajās emocijās ar līdzjutējiem."

 

Tjagu Silva komentē: „Man ir liels prieks sadarboties ar Nissan gaidāmajā futbola sezonā. UEFA Čempionu Līga ir lielisks turnīrs, kurā piedalās labākās komandas, spēlētāji, treneri un inovāciju ieviesēji. Tas sniedz līdzjutējiem neaizmirstamas emocijas un iedvesmu futbola laukumā un ārpus tā."

 

Nissan ir oficiālais UEFA Superkausa un UEFA Čempionu Līgas automobiļu partneris. Līgums ir noslēgts uz četrām sezonām - no 2014./2015. līdz 2017./2018. gadam. Kā oficiālais partneris Nissan Eiropas visprestižākajam klubu futbola turnīram piedāvās ekskluzīvus produktus un pakalpojumus.

 

UEFA Čempionu Līga ir kārtējais piemērs Nissan atbalstam un ieguldījumam pasaules sportā - zīmols jau atbalsta 2016. gada Rio Olimpiskās un Paraolimpiskās spēles, Brazīlijas olimpisko komandu, ir oficiālais sponsors Kolumbijas un Meksikas olimpiskajām komandām, Lielbritānijas olimpiskajai un paraolimpiskajai komandai, Āfrikas Nāciju kausam, NCAA futbolam, Kanādas futbola līgai, tostarp atbalstot atsevišķus sportistus, tai skaitā olimpisko zelta medaļu ieguvējus - Useinu Boltu (Usain Bolt)un seru Krisu Hoju (Chris Hoy), kā arī ir sadarbības partneris Heismana kausam un ir oficiālais automobiļu partneris City Football Group.

 

SAZINIETIES AR MUMS — MĒS ATRODAMIES TIKAI VIENA KLIKŠĶA ATTĀLUMĀ!