NISMO SVIN NETRADICIONĀLĀS MAŠĪNBŪVES 30 GADU JUBILEJU / SIA NORDE / Jaunumi

NISMO SVIN NETRADICIONĀLĀS MAŠĪNBŪVES 30 GADU JUBILEJU

  • Nissan ielūdz fanus pievienoties NISMO dzimšanas dienas ballītei visā pasaulē.  
  • #30YearsOfMaverick tiek izmantots, lai pievienotos 30 gadu svinībām digitālajā pasaulē. 

Lai atzīmētu NISMO 30 gadu jubileju, Nissan rīko netradicionālās mašīnbūves 30 gadu jubileju ar dažādiem pasākumiem visā pasaulē nedēļas garumā, tostarp ar aktivitātēm lielākajos autosporta pasākumos ASV un Eiropā.

Kopš 1984. gada NISMO inženieri ir pilnveidojuši Nissan unikālo japāņu autosporta DNS, radot virkni dumpiniecisku veiktspējas projektu. Savā pastāvēšanas 30. gadā uzņēmums uzsāk līdz šim vērienīgāko projektu: Nissan GT-R LM NISMO radīšanu, kas būs Nissan LM P1 pretendents uz uzvarētāja titulu.

NISMO 30. dzimšanas dienas svinības sākās Jokohamā, Japānā, kur šo jubileju atzīmēja cilvēki, kuriemNISMO stāstā ir bijusi īpaša loma. Svinības turpināsies pasaules līmeņa autosporta pasākumos Amerikas trasē Ostinā, Teksasā, un Nirburgringā, Vācijā. 

„30 gadus atpakaļ, jau no pašiem uzņēmuma dibināšanas pirmsākumiem ikviens ir godprātīgi strādājis, lai veidotu mūsu panākumus un attīstītu veiktspēju sacīkšu trasē. Tās kaislības un sasniegumi, kas sekoja šiem panākumiem, ir ļāvušas NISMO kļūt par Nissan veiktspējas simbolu," teica NISMO prezidents Šoiči Mijatani (Shoichi Miyatani). 

„Mēs turpināsim pilnveidot savas tehnoloģiskās iespējas, saglabāsim ciešo apņemšanos uzvarēt un celmlauža garu, kā arī stiprināsim savu apbrīnu par Nissan zīmolu vēl vairāk. Nākamgad mēs pirmo reizi pēdējo 17 gadu laikā piedalīsimies Lemānas 24 stundu sacensību augstākajā kategorijā. Es vēlos, lai mēs, tāpat kā mūsu fani, mestos šajā jaunajā izaicinājumā no visas sirds!" 

Svinības sākās trešdien (17. septembrī), Japānā ar pasākumu NISMO centrālajā birojā Jokohamā, kurā viesi atskatījās uz projektiem, kas pēdējo 30 gadu laikā ir patiesi piesaistījuši sabiedrības interesi. Nedēļas nogalē svinības turpinājās ASV un Vācijā.

Pirmdien un otrdien (22. un 23. septembrī) Nissan rīko pasākumu Nirburgringas trasē „NISMO pieredze Nirburgringā" kā īpašu notikumu saviem lojālajiem klientiem, kuri pēc tam, kad būs apguvuši vēsturiskās Nordšleifes trases līkumus, varēs gūt ieskatu NISMO pilsētas automobiļu nākotnes plānos.

„30 gadus NISMO ir radījuši projektus, par kuriem cilvēki teica - tas nav iespējams! Nissan un NISMO uzņemas risku iekļaut inovācijas savā braucienā kā trasē, tā arī pilsētā. Vairumā gadījumu šie dumpinieciskie projekti ir guvuši izcilus panākumus, taču mēs nebaidāmies arī no neveiksmēm. Tā ir reāla attieksme pret inovācijām - ne tikai uzņēmuma reklāmas sauklis," saka Darens Kokss (Darren Cox), NISMO zīmola, mārketinga un pārdošanas globālais vadītājs.

„NISMO visu 30 gadu laikā vienmēr ir bijuši gatavi pārkāpt robežas, un mēs turpināsim šo domāšanas veidu arī nākotnē," viņš turpina. „Mums priekšā stāv vairāki lieli izaicinājumi, tostarp NISMO pilsētas automobiļu klāsta paplašināšana, ārkārtīgi populārās Nissan „GT akadēmijas" programmas atklāšana vēl vairākos tirgos un, protams, izaicinājums stāties pretī Audi, Porsche un Toyota nākamgad Lemānā."

### 

Par NISMO: 

  • NISMO, saīsinājumā no Nissan Motorsports (Nissan motorsports), ir Nissan sporta automobiļu zīmols - viens no uzņēmuma saukļa „Inovācijas, kas iedvesmo!" iemiesotājiem.
  • NISMO saviem klientiem dāvā plašu, inovatīvu tehnoloģiju un augstas veiktspējas produktu klāstu. NISMO automobiļi nodrošina aizraujošu braukšanas pieredzi ar autosporta iedvesmotu aerodinamiku un stilu, ko pastiprina izcilas vadāmības īpašības un nepārspējama izveicība.
  • Autosporta pasaulē NISMO sacenšas augstākajos GT un sporta automobiļu sacīkšu līmeņos, piemēram, Japānas „Super GT" sērijā un Pasaules izturības čempionātos (WEC), kā arī nodrošina dzinējus komandām, kas piedalās Lemānas 24 stundu sacīkstēs un Eiropas Lemānas sērijā (ELMS). Nissan GT-R uzvarēja „Super GT" čempionātā 2011. un 2012. gadā.

Par NISSAN EUROPE 

Nissan ir viens no visplašāk pārstāvētajiem ārvalstu automobiļu ražotājiem Eiropā, vietējās dizaina, izpētes un attīstības, ražošanas, loģistikas, pārdošanas un mārketinga nodaļās nodarbinot vairāk nekā 16 000 darbinieku. Pērn Nissan ražotnēs Lielbritānijā, Spānijā un Krievijā tika uzbūvēti vairāk nekā 695 000 automobiļi, tostarp mini-MPV, godalgotie krosoveri, SUV un komercautomobiļi. Šobrīd Nissan Eiropas tirgū piedāvā 24 dažādus inovatīvus produktus, un uzņēmuma mērķis ir kļūt par vislielāko Eiropā pārstāvēto Āzijas autoražotāja zīmolu.

Par Nissan Nordic Europe

Nissan Nordic Europe, Ltd. ir uzņēmums, kas atbild par Nissan Motor Co., Ltd. automobiļu importu un mārketingu Somijā, Zviedrijā, Norvēģijā, Dānijā, Igaunijā Latvijā un Lietuvā. Nissan Nordic Europe ir nodarbināti aptuveni 181 savas jomas profesionāļi, un uzņēmuma centrālais birojs atrodas Espo, Somijā.http://www.nissan.lv/

 

SAZINIETIES AR MUMS — MĒS ATRODAMIES TIKAI VIENA KLIKŠĶA ATTĀLUMĀ!