PILNĪGI JAUNAIS NISSAN X-TRAIL IEGŪST AUGSTĀKO - PIECU ZVAIGŽŅU NOVĒRTĒJUMUEURONCAP DROŠĪBAS TESTOS / SIA NORDE / Jaunumi

PILNĪGI JAUNAIS NISSAN X-TRAIL IEGŪST AUGSTĀKO - PIECU ZVAIGŽŅU NOVĒRTĒJUMUEURONCAP DROŠĪBAS TESTOS

  • Jaunais Nissan X-Trail ir aprīkots ar virkni drošības funkciju, tostarp „drošības vairoga" tehnoloģijām, kas palīdz izvairīties no negadījumiem.
  • Organizācija slavē X-Trail augsto aizsardzības līmeni un drošības sistēmas.
  • Arī Nissan Juke un jaunais Nissan Qashqai iepriekš saņēmuši piecu zvaigžņu novērtējumusEuroNCAP drošības testos.

Pilnīgi jaunais Nissan X-Trail no neatkarīgās drošības testu organizācijas - EuroNCAP saņēmis maksimālo - piecu zvaigžņu drošības novērtējumu. Līdzīgu piecu zvaigžņu novērtējumu ir ieguvis arī jaunais Qashqai, kas padara Nissan krosoveru klāstu par drošāko un uzticamāko šajā nozarē. Šogad Eiropā prezentētais, jaunais Nissan X-Trail prezentē Nissan inovācijas drošības jomā, piedāvājot virkni modernu tehnoloģiju, kas nodrošina nepārspējamu aizsardzību kā braucējiem, tā gājējiem.

 

Augsta līmeņa aizsardzība.

Frontālas sadursmes testu laikā X-Trail salons saglabāja stabilitāti, un manekenu drošības rādītāji liecināja par labu autovadītāja un pasažiera ceļgalu un augšstilbu aizsardzību. Autovadītāja manekens saņēma maksimālo punktu skaitu sānu triecienu testos ar labiem aizsardzības rādītājiem visās ķermeņa zonās. Pat daudz skarbākajā testā - sānu triecienā pret stabu - visu ķermeņa zonu aizsardzība bija laba.

 

Kā Nissan automobiļu īpašnieki jau ir pieraduši, jaunais X-Trail uzrādīja labus rezultātus arī bērnu drošības jomā. Saskaņā ar manekenu drošības rādītājiem dinamiskajos testos X-Trail saņēma maksimālo punktu skaitu par 18 mēnešus veca zīdaiņa drošību. Sānu trieciena laikā abus manekenus pienācīgi pasargāja drošības sēdeklīšu aizsargkarkasi, samazinot galvas kontakta risku ar automobiļa salona detaļām.

 

Visbeidzot X-Trail saņēma maksimālo punktu skaitu par gājēju kāju aizsardzību, ko nodrošina tā bamperis,  uzrādot labus rezultātus visos testa veidos.

 

EuroNCAP drošības testu rezultāti pierāda, ka Nissan pilda apņemšanos savus automobiļus padarīt maksimāli drošus gan pasažieriem, gan gājējiem. Jaunais X-Trail ir aprīkots ar vismodernākajām drošības sistēmām savā segmentā - tās ir apvienotas zīmola izslavētajā „drošības vairoga" tehnoloģiju komplektā.

 

Jaunais X-Trail ir aprīkots ar šādām drošības tehnoloģijām:

  • Ārkārtas bremzēšanas sistēma;
  • Uzmanības brīdinājumi autovadītājam;
  • Ceļa zīmju atpazīšanas sistēma;
  • Brīdinājums par izbraukšanu no savas braukšanas joslas;
  • „Aklās" zonas brīdinājuma sistēma;
  • Kustīgu objektu noteikšanas sistēma;
  • Tuvo/tālo gaismu palīgsistēma.

 

SAZINIETIES AR MUMS — MĒS ATRODAMIES TIKAI VIENA KLIKŠĶA ATTĀLUMĀ!