JAUNAIS PULSAR - JAU TREŠAIS NISSAN AUTOMOBIĻA MODELIS, KAS 2014. GADĀ SAŅEM MAKSIMĀLO EURO NCAP DROŠĪBAS NOVĒRTĒJUMU / SIA NORDE / Jaunumi

JAUNAIS PULSAR - JAU TREŠAIS NISSAN AUTOMOBIĻA MODELIS, KAS 2014. GADĀ SAŅEM MAKSIMĀLO EURO NCAP DROŠĪBAS NOVĒRTĒJUMU

  • Jaunais Nissan Pulsar saņēmis neatkarīgās automobiļu drošības pārbaudes organizācijas Euro NCAP augstāko - piecu zvaigžņu novērtējumu.
  • Maksimālais punktu skaits par bērnu aizsardzību 18 mēnešus veca bērna manekena testā.
  • Pavisam nesen augstāko - piecu zvaigžņu novērtējumu saņēmuši arī - pilnīgi jaunais Qashqai un X-Trail.

Nissan nostiprina savu reputāciju kā zīmols, kas nodrošina visaugstākā līmeņa drošību, saņemot vēl vienu augstāko - piecu zvaigžņu novērtējumu no neatkarīgās automobiļu drošības pārbaudes organizācijas Euro NCAP. Nissan Pulsar augstais novērtējums saņemts tikai dažas nedēļas pēc tam, kad maksimālo - piecu zvaigžņu drošības novērtējumu saņēma arī pilnīgi jaunais X-Trail un Qashqai.

 

Sadursmju testu ziņojumā Euro NCAP uzsvēruši Pulsar iespaidīgo izturību, novērtējot kāju un augšstilbu aizsardzību kā labu un papildinot, ka pat EuroNCAP visskarbākajos testos pret stabu manekeni tikuši labi pasargāti no ievainojumiem. Ziņojumā maksimālais punktu skaits piešķirts arī bērnu aizsardzības jomā (1,5 gadus veca bērna manekens) un cildināts Pulsar gājēju aizsardzības līmenis.

 

Drošība ir ikviena jaunā Nissan Pulsar pamatā

Euro NCAP  testos iegūtie rezultāti apliecina Nissan veikto Pulsar drošības rādītāju analīzi un izceļ izcilo autovadītāja un pasažieru aizsardzības līmeni. Drošība jau sen ir Nissan dizaina un konstrukcijas filozofijas stūrakmens, un zīmola apņemšanās aizvien pilnveidot gan pasīvās, gan aktīvās drošības sistēmas turpina izcelt to konkurentu vidū.

Pulsar prezentē segmentā pirmo reizi ieviestas drošības tehnoloģijas, tostarp kustīgu objektu noteikšanas sistēmu.  Šī modernā sistēma papildina izslavētā apkārtskata monitora iespējas un nodrošina autovadītājam „digitālu otro pilotu", kas palīdz pamanīt objektus, kuri tuvojas atpakaļgaitā braucošam Pulsar.  Vēl citas Pulsar pieejamās drošības sistēmas ietver ārkārtas bremzēšanas sistēmu, brīdinājumu par izbraukšanu no savas braukšanas joslas, „aklās" zonas brīdinājuma sistēmu un ārkārtīgi efektīvos LED priekšējos lukturus.

Pulsar automobiļu „C" segmentā ievieš kvalitāti un Nissan inovācijas

Oficiāli Parīzes automobiļu izstādē oktobrī prezentētais un nu visā Eiropā pārdošanā pieejamais Nissan Pulsar apvieno praktiskumu, tehnoloģijas un kvalitāti, no jauna definējot segmenta vērtības standartus. Ar Nissan slaveno dižpārdokļu - krosoveru DNS apveltītais, pilnīgi jaunais Pulsar tika radīts, lai īpaši apmierinātu automobiļu „C" segmenta pircēju prasības, un nodrošina nepārspējamu praktiskumu, tostarp segmentā plašāko vietu kājām aizmugurē sēdošajiem pasažieriem.

Pulsar klāsts ietver trīs dzinējus ar 110 ZS, 115 ZS un 190 ZS jaudu - visi trīs ir aprīkoti ar Stop/Start sistēmu standarta aprīkojumā, kas palīdz samazināt degvielas patēriņu un  CO2 izmešu apjomu.

 

SAZINIETIES AR MUMS — MĒS ATRODAMIES TIKAI VIENA KLIKŠĶA ATTĀLUMĀ!