e-NV200
100% ELEKTRISKS, 100% PIELĀGOJAMS FURGONS

JAUNAIS e-NV200

Cena, sākot no 37 341 €

JAUNAIS e-NV200

Pateicoties jaunajam 40 kWh akumulatoram un palielinātajam ar vienu uzlādes reizi nobraucamajam attālumam, Nissan e-NV200 ir izcils risinājums pilsētu radītajiem izaicinājumiem. Pateicoties garantētajam nulles līmeņa izmešu apjomam, pilsētu centros noteiktie ierobežojumi un tiesību akti saistībā ar piesārņojumu Jūs nekad neapturēs. Zemās ekspluatācijas izmaksas padara 100% elektrisko Nissan e-NV200 par labāko izvēli Jūsu uzņēmumam.

UZZINIET VAIRĀK! APSKATIET AKSESUĀRUS! CENAS APRĪKOJUMS

Attēliem ir ilustrējoša nozīme. Dažos attēlos ir attēlots aprīkojums, kas nav pieejams Latvijā, un attēlos nav parādīts kāds konkrēts automobiļa modelis, aprīkojuma līmenis vai piedāvājums. Parādītās funkcijas var nebūt pieejamas vai var būt pieejamas tikai atsevišķos aprīkojuma līmeņos.

*Materiālā uzrādītās cenas, aprīkojuma līmeņi un aksesuāru klāsts ir informatīva rakstura, un Nissan patur tiesības veikt izmaiņas bez iepriekšēja brīdinājuma. Viss papildaprīkojums un aksesuāri var nebūt savā starpā kombinējami. Lai uzzinātu jaunāko informāciju, lūdzu, sazinieties ar savu Nissan dīleri!

100% ELEKTRISKAIS NISSAN E-NV200 – JŪSU ILGTSPĒJAS VIZĪTKARTE!

ATKLĀJTIET NISSAN E-NV200 – ELEKTRISKO FURGONU JŪSU UZŅĒMĒJDARBĪBAI!

100% elektrisks

AR JAUNU 40 KWH AKUMULATORU

Lielāks ar vienu uzlādi nobraucamā attālums

NO 200 KM LĪDZ 301 KM (WLTP RĀDĪTĀJI KOMBINĒTAJĀ UN PILSĒTAS CIKLĀ)**

Atrās uzlādes iespēja

NO BRĪDINĀJUMA LĪDZ 80% APTUVENI 40–60 MINŪTĒS***

Kravas ietilpīb

LĪDZ PAT 4,2 M³

**Nobraucamais attālums var mainīties atkarībā no dažādiem faktoriem, ieskaitot automobiļa aprīkojuma līmeni, aprīkojumu, braukšanas stilu, laika apstākļus, kravas apjomu un ceļa apstākļus. WLTP (Worldwide Harmonized Light Vehicles Test Procedure) – Pasaulē saskaņoto vieglo transportlīdzekļu testēšanas procedūru izmanto, lai izmērītu vieglo pasažieru automobiļu degvielas patēriņu, CO₂ izmešu apjomu, kā arī piesārņojošo vielu emisijas. Nobraucamais attālums kombinētajā ciklā (WLTP) – 200 km, nobraucamais attālums pilsētas ciklā (WLTP) – 301 km.

 

***Uzlādes laiks ir atkarīgs no uzlādes apstākļiem, ieskaitot ātrās uzlādes stacijas veidu un stāvokli, akumulatora temperatūru un izmēru, kā arī apkārtējo gaisa temperatūru uzlādes laikā.

IZVĒLIETIES LABĀKO SAVAI UZŅĒMĒJDARBĪBAI

NO INDIVIDUĀLIEM KOMERSANTIEM LĪDZ LIELU AUTOPARKU ĪPAŠNIEKIEM.

Neatkarīgi no tā, vai esat maza uzņēmuma vai liela autoparka īpašnieks, Nissan e-NV200 ir ideāls elektriskais komercautomobilis Jūsu uzņēmējdarbībai. Turklāt, pārejot uz 100% elektrisku transportu, Jūs iegūstat zemas ekspluatācijas izmaksas, augstu efektivitāti un pārsteidzošu veiktspēju.

ATJAUNOJIET SAVU KOMERCIĀLO AUTOPARKU AR ELEKTROMOBIĻIEM!

Jūs autoparkā ir vairāk nekā 9 automobiļi. Ilgtspējīgs progress ir kapitāls – gan Jūsu uzņēmējdarbībai, gan Jūsu zīmolam. Ja Jums pieder liels autoparks, zemas automobiļu ekspluatācijas izmaksas nav vienkārši pluss, – tās būtiski ietekmē uzņēmuma izaugsmi. Autoparka papildināšana ar dažiem Nissan e-NV200 elektriskajiem komercautomobiļiem ļaus Jums vienlaikus samazināt izdevumus, palielināt efektivitāti un uzlabot sava zīmola ekoloģiskos rādītājus. Un kamēr Jūs plūksiet augļus, ko Jums atnesīs Nissan e-NV200 zemās ekspluatācijas izmaksas, Jūsu autovadītāji katru darbu dienu varēs baudīt elektromobiļa vadīšanas prieku.

IZVĒLIETIES 100% ELEKTRISKO NISSAN E-NV200 SAVAI INDIVIDUĀLAJAI KOMERCDARBĪBAI!

Jūs esat maza uzņēmuma īpašnieks, kuram pieder pašam savs elektromobilis. Jūsu panākumos izšķiroša loma ir gudrai, ilgtspējīgai darbībai. Jūs esat pats sev saimnieks – jo ilgtspējīgāka būs Jūsu uzņēmējdarbība, jo vairāk Jūs spēsiet sasniegt. Apsteidziet citus ar Nissan e-NV200 – visrentablāko un spējīgāko Nissan elektrisko furgonu! Tā jaunais 40 kWh akumulators dod Jums iespēju veikt visas piegādes pilsētas robežās ar vienu uzlādi, automobilim tiek piemērota samazināta uzņēmumu vieglo transportlīdzekļu nodokļa likme, ar to ir atļauts braukt pa sabiedriskā transporta joslām, kā arī Rīgā gandrīz visās “Rīgas satiksmes” apsaimniekotajās autostāvvietās (izņemot apakšzemes autostāvvietā K.Valdemāra ielā 5a) Jūs varat novietot savu elektromobili bez maksas. Izvēloties savam uzņēmumam elektroautomobili e-NV200, Jūs veidojat tīru, „zaļu” reputāciju, vienlaikus tērējot mazāk.

IEGĀDĀJIETIES ELEKTRISKO FURGONU SAVAM MAZAJAM VAI VIDĒJAM UZŅĒMUMAM!

Jūs esat maza vai vidēja uzņēmuma īpašnieks, kura autoparkā ir 1–9 automobiļi. Jūsu uzņēmējdarbībā liela nozīme ir tīrai, „zaļai” efektivitātei. Jūs vadāt uzņēmumu, pieņemot pārdomātus lēmumus, un Jūs vēlaties uzlabot ilgtspējību, vienlaikus samazinot ikdienas izdevumus. Ar 100% elektrisko Nissan e-NV200 Jums vairs nav jāmaksā par benzīnu vai dīzeļdegvielu, Jūs neradāt kaitīgos izmešus un Jums ir mazākas automobiļu ekspluatācijas izmaksas. Aprīkojumā ar NissanConnect EV Nissan e-NV200 ir vairāk nekā tikai elektriskais furgons – tas ir ērts mobilais birojs. Jūs varat pārvaldīt savus elektriskos komercautomobiļus attālināti, tādējādi Jūsu autovadītāji izmanto savu laiku produktīvāk.

 

ZAĻĀKA UZŅĒMĒJDARBĪBA IR GUDRĀKA UZŅĒMĒJDARBĪBA AR NISSAN E-NV200

INTELIĢENTA JAUDA.

Nissan Inteliģentā mobilitāte maina Jūsu braukšanas uztveri, nodrošinot pārliecinošāku, savienotāku un aizraujošāku braukšanu. 100% elektriskais Nissan e-NV200, kas tāpat kā Nissan LEAF ir aprīkots ar 40 kWh akumulatoru, ir lielisks inteliģentas jaudas paraugs. Elegantais, praktiskais un ārkārtīgi efektīvais 100% elektriskais Nissan e-NV200, kas pilsētas apstākļos ar vienu uzlādi spēj nobraukt līdz pat 301 km (WLTP)** un kuram pieejami dažādi uzlādes režīmi, pārvietos Jūs un Jūsu kravas pa pilsētu kā īsts profesionālis.

VIEGLI ATRODIET TUVĀKO ELEKTROMOBIĻU UZLĀDES STACIJU!
INFRASTRUKTŪRA, KAS NEPĀRTRAUKTI PAPLAŠINĀS.

Drīz vien Jūs pamanīsiet aizvien vairāk elektromobiļu uzlādes staciju. Tuvākajos gados visā Latvijā plānots būtiski paplašināt un attīstīt elektroautomobiļu uzlādes staciju tīklu. Apskatiet karti, iemalkojiet kafiju un baudiet mirkli!

Apskatiet tuvāko uzlādes staciju!

NISSAN E-NV200 UZLĀDES IESPĒJAS
UZLĀDĒJIET, KUR UN KAD VIEN VĒLATIES

Iespējami 3 veidi, kā uzlādēt Nissan e-NV200: ātrā uzlāde pa ceļam ļauj uzlādēt akumulatoru no brīdināuma līdz 80% apmēram 40–60 minūtēs***; ātrā uzlāde mājās vai birojā ļauj pilnībā uzlādēt akumulatoru no brīdinājuma – 7,5 stundu laikā; uzlāde, izmantojot sadzīves elektrisko kontaktligzdu, ļauj uzlādēt akumulatoru no brīdinājuma līdz 100% – aptuveni 21,5 stundas laikā.

uzzināt par visām uzlādes iespējām

NISSAN E-NV200 –  100% ELEKTRISKS FURGONS, KAS RADA JAUNAS BIZNESA IESPĒJAS

IZCILS RISINĀJUMS UZŅĒMĒJDARBĪBAI PILSĒTĀ.

Kompaktajā, daudzpusīgajā un ar Nissan Inteliģentās mobilitātes tehnoloģijām pilnībā aprīkotajā Nissan e-NV200 mājo tikpat liels uzņēmēja gars kā Jūsos. Pērciet e-NV200 – 100% elektrisko furgonu, kas aprīkots ar 40 kWh akumulatoru, lai ietaupītu naudu, samazinot ekspluatācijas izdevumus, vienlaikus attīstot savu uzņēmumu.

 

PILNĪBĀ FUNKCIONĀLAIS 100% ELEKTRISKAIS FURGONS PASAŽIERU UN KRAVU PĀRVADĀŠANAI

TEHNISKĀ INFORMĀCIJA.

100% elektriskais Nissan e-NV200 apvieno ietilpību un daudzpusību. Izvēlieties vienu no trijiem variantiem: Nissan elektriskais minivens e-NV200 Van, elektrisko pasažieru furgonu Nissan e-NV200 Evalia vai Combi, kuros konfigurējiet statīvus, nodalījumus un sēdvietas pēc savām vajadzībām. Izvēlieties 1 vai 2 bīdāmās durvis un jebkādu aizmugures un sānu logu kombināciju atbilstoši savām uzņēmējdarbības vajadzībām. Jebkurā gadījumā zemā kravas nodalījuma grīda, kas atrodas tikai 52 cm augstumā no zemes, nozīmē vieglu kravas iekraušanu un izkraušanu.


Kompakts no ārpuses un ietilpīgs no iekšpuses – Nissan e-NV200 ir mazs elektriskais furgons, kas radīts Jūsu uzņēmējdarbībai. Izmantojiet katru milimetru no tā 4,2 m3 kravas telpas kravu pārvadāšanai vai izvēlieties 100% elektrisko Nissan e-NV200 Evalia, lai pārvadātu arī pasažierus. Jebkurā gadījumā Jūsu pārvadājumi noritēs viegli un efektīvi.

skatīt visu tehnisko informāciju

MAKSIMĀLA KRAVAS IETILPĪBA, MINIMĀLS IZMĒRS

APSKATIET TO NO VISĀM PUSĒM!

100% elektriskais Nissan e-NV200 ar tā plašo interjeru un kompakto virsbūvi apvieno Jums nepieciešamo kravnesību ar hečbekam raksturīgo izveicību. Jūs paveiksiet ar to tik daudz kā vēl nekad!

 

IEPAZĪSTIETIES AR CITIEM ELEKTROMOBIĻU SAIMES PĀRSTĀVJIEM

NULLES LĪMEŅA IZMEŠU AUTOMOBIĻU SAIME.

NISSAN E-NV200 EVALIA – ELEKTRISKAIS FURGONS PASAŽIERU PĀRVADĀJUMIEM

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.

IEPAZĪSTIET e-NV200 EVALIA

 

Pieteikties jaunumiem

 

SAZINIETIES AR MUMS — MĒS ATRODAMIES TIKAI VIENA KLIKŠĶA ATTĀLUMĀ!