e-NV200 EVALIA
100% ELEKTRISKS ĢIMENES MINIVENS

JAUNAIS e-NV200 EVALIA

Cena, sākot no 46 162 €

JAUNAIS e-NV200 EVALIA

Nissan e-NV200 Evalia ir kompakts, daudzpusīgs un pilnībā aprīkots ģimenes automobilis ar līdz pat 7 sēdvietām, un tas ir izcili piemērots braukšanai pilsētā. Šis 100% elektriskais automobilis ar jauno 40 kWh akumulatoru, kas nodrošina vēl lielāku ar vienu uzlādes reizi nobraucamo attālumu, ļauj samazināt ekspluatācijas izmaksas un nobraukt patiešām lielu attālumu.

UZZINIET VAIRĀK! APSKATIET AKSESUĀRUS! CENAS APRĪKOJUMS

Attēliem ir ilustrējoša nozīme. Dažos attēlos ir attēlots aprīkojums, kas nav pieejams Latvijā, un attēlos nav parādīts kāds konkrēts automobiļa modelis, aprīkojuma līmenis vai piedāvājums. Parādītās funkcijas var nebūt pieejamas vai var būt pieejamas tikai atsevišķos aprīkojuma līmeņos.

*Materiālā uzrādītās cenas, aprīkojuma līmeņi un aksesuāru klāsts ir informatīva rakstura, un Nissan patur tiesības veikt izmaiņas bez iepriekšēja brīdinājuma. Viss papildaprīkojums un aksesuāri var nebūt savā starpā kombinējami. Lai uzzinātu jaunāko informāciju, lūdzu, sazinieties ar savu Nissan dīleri!

 

NISSAN E-NV200 EVALIA

IEPAZĪSTIET NISSAN E-NV200 EVALIA – ĢIMENES ELEKTROMOBILIS AR 7 SĒDVIETĀM

 

Par Nissan E-nv200 evalia īsumā

 

E-NV200 EVALIA
100% elektrisks automobilis

AR JAUNU 40 KWH AKUMULATORU

E-NV200 EVALIA
Lielāks obraucamais attālums

NO 200 LĪDZ 301 KM (WLTP RĀDĪTĀJI KOMBINĒTAJĀ UN PILSĒTAS CIKLĀ)**

Atrās uzlādes iespēja

NO BRĪDINĀJUMA LĪDZ 80% 40–60 MINŪTĒS***

E-NV200 EVALIA
Daudzpusība

LĪDZ PAT 7 SĒDVIETĀM

**Nobraucamais attālums var mainīties atkarībā no dažādiem faktoriem, ieskaitot automobiļa aprīkojuma līmeni, aprīkojumu, braukšanas stilu, laika apstākļus, kravas apjomu un ceļa apstākļus. WLTP (Worldwide Harmonized Light Vehicles Test Procedure) – Pasaulē saskaņoto vieglo transportlīdzekļu testēšanas procedūru izmanto, lai izmērītu vieglo pasažieru automobiļu degvielas patēriņu, CO₂ izmešu apjomu, kā arī piesārņojošo vielu emisijas. e-NV200 nobraucamais attālums kombinētajā ciklā (WLTP) – 200 km, nobraucamais attālums pilsētas ciklā (WLTP) – 301 km.

***Uzlādes laiks ir atkarīgs no uzlādes apstākļiem, ieskaitot ātrās uzlādes stacijas veidu un stāvokli, akumulatora temperatūru un izmēru, kā arī apkārtējo gaisa temperatūru uzlādes laikā.

 

UZLĀDĒTS UN GATAVS BRAUCIENAM!

NISSAN EVALIA AKUMULATORA JAUDA: DODIETIES GARĀKĀ ĢIMENES IZBRAUCIENĀ AR 100% ELEKTRISKO NISSAN E-NV200 EVALIA

Pateicoties tā 40 kWh akumulatora kapacitātei, 100% elektriskais Nissan e-NV200 Evalia versijā ar 5 vai 7 sēdvietām ir lieliska izvēle ikviena ģimenei, kas turklāt veicina ilgtspējīgāku dzīvesveidu. Dodieties braucienos pa pilsētu kopā ar visu ģimeni, veicot tikai vienu uzlādi, vai izmantojiet uzlādes iespējas un izbaudiet labāko savienojamību, komfortu un Nissan Inteliģento mobilitāti ilgāk — bez emisijām un ar samazinātiem izdevumiem, padarot dzīvi viedāku un videi draudzīgāku.

Nissan e-NV200 Evalia

 

NOBRAUKTĀ ATTĀLUMA UN LAIKA KONTROLE.

NOBRAUCAMAIS ATTĀLUMS UN UZLĀDE: 100% ELEKTRISKAIS NISSAN E-NV200 EVALIA PAR TO PARŪPĒSIES

100% elektriskais Nissan e-NV200 Evalia ģimenes elektroautomobilis, kura nobraucamais attālums ir 301 km pilsētas ciklā un 200 km kombinētajā ciklā (WLTP)**, nodrošina līdz šim lielāko nobraucamo attālumu ar vienu uzlādes reizi. Veiciet uzlādi mājās vai esot ceļā un palieliniet nobraucamo attālumu, kamēr Jūs braucat. Vienkārši, videi draudzīgi un efektīvi - ceļš uz nākotni sākas šeit!

 Nissan e-NV200 Evalia

INFRASTRUKTŪRA, KAS NEMITĪGI PAPLAŠINĀS.

BEZ GRŪTĪBĀM ATRODIET NISSAN E-NV200 EVALIA UZLĀDES STACIJU

Jūs ik dienu ceļā redzēsiet aizvien vairāk Jūsu 100% elektriskajam Nissan e-NV200 Evalia piemērotu uzlādes staciju. Šobrīd CSDD ir izveidojusi vairāk nekā 70 ātrās uzlādes stacijas, kas ir izvietotas uz valsts galvenajiem autoceļiem un lielākajās apdzīvotajās vietās Latvijā. Apskatiet karti, malkojiet kafiju un izbaudiet mirkli!

Atrodiet nākamo uzlādes staciju

 Nissan e-NV200 Evalia

VEICIET UZLĀDI JUMS PIEMĒROTĀ VIETĀ UN LAIKĀ!

UZLĀDES REŽĪMI

Jūsu ģimenes elektroautomobili Nissan e-NV200 Evalia var uzlādēt 3 veidos: veicot ātro uzlādi kustībā, lai uzlādētu akumulatoru no brīdināuma līdz 80% vien 40-60 minūtēs***, veicot ātro uzlādi mājās, izmantojot sienas uzlādes pieslēgvietu, lai no brīdināuma pilnībā uzlādētu akumulatoru 7 stundās un 30 minūtēs, vai veicot uzlādi caur kontaktligzdu, lai uzlādētu akumulatoru aptuveni 21 stundas un 30 minūšu laikā.

iepazīstiet visas uzlādes iespējas

 

VISS PAR NISSAN E-NV200 EVALIA.

IEPAZĪSTIET NISSAN E-NV200 EVALIA – ĢIMENES ELEKTROAUTOMOBILI, KURĀ PIETIEK VIETAS LĪDZ PAT 7 CILVĒKIEM

Dzīvojiet viedāku, videi draudzīgāku un ilgtspējīgāku dzīvi ar Nissan e-NV200 Evalia — elektrisko minivenu, kas ir kā radīts pilsētai. Atklājiet ietaupījumu un priekšrocības, ko sniedz braukšana ar 100% elektrisko mikroautobusu, kā arī uzziniet par lielisko jauno nobraucamo attāļumu un uzlādes iespējām, ko nodrošina Nissan e-NV200 Evalia akumulatora ietilpība. Papildiniet to ar automobiļa ietilpību, daudzpusīgo dizainu, īpašajām iezīmēm un Nissan Inteliģento mobilitāti, un drīz vien Jūs redzēsiet, kāpēc Nissan e-NV200 Evalia ir izcils septiņvietīgs elektroautomobilis Jums un Jūsu augošajai ģimenei.

 

Nissan e-NV200 Evalia
Nissan e-NV200 Evalia
Nissan e-NV200 Evalia
Nissan e-NV200 Evalia
Nissan e-NV200 Evalia

PLAŠUMS.

SEPTIŅVIETĪGA AUTOMOBIĻA PRIEKŠROCĪBAS: KOMPAKTS, IZVEICĪGS UN ĻOTI SPĒJĪGS

Pateicoties tā plašam interjeram un kompaktajai ārpusei, Nissan e-NV200 Evalia elektriskais pasažieru furgons pārspēj tā konkurentus. Šis pilnizmēra elektriskais furgons ar 5 vai 7 sēdvietām ir tikpat izveicīgs kā hečbeks; tas nekad nav pārāk apjomīgs braukšanai pilsētā, un braukšana pa šaurām ieliņām, kā arī novietošana stāvvietā nesagādā nekādas grūtības.

 

Pieteikties jaunumiem

 

SAZINIETIES AR MUMS — MĒS ATRODAMIES TIKAI VIENA KLIKŠĶA ATTĀLUMĀ!