NAVARA
IZTURĪGA KĀ ALLAŽ, TAGAD VĒL INTELIĢENTĀKA

NAVARA

Cena, sākot no 30 528 €

NAVARA

Nissan NAVARA 4x4 pikaps ir pieejams King Cab un Double Cab versijās un piedāvā jaudīgu un efektīvu dzinēju, spēcīgu šasiju, kā arī Nissan krosoveriem raksturīgu braukšanas komfortu un inovatīvas tehnoloģijas. Inteliģents automobilis brīvajam laikam un daudzpusīgs "darba instruments" – Nissan NAVARA būs tieši tas, kas Jums vajadzīgs, papildus tam nodrošinot savā segmentā zemākās ekspluatācijas izmaksas.

UZZINIET VAIRĀK! APSKATIET AKSESUĀRUS! NAVARA CENAS & APRĪKOJUMS

NISSAN NAVARA ĪPAŠAIS PIEDĀVĀJUMS

NISSAN NAVARA AUTOMOBIĻI NO NOLIKTAVAS AR LĪDZ PAT 5 000 € ATLAIDI!

Nissan NAVARA 4x4 pikaps ir pieejams King Cab un Double Cab versijās un piedāvā jaudīgu un efektīvu dzinēju, spēcīgu šasiju, kā arī Nissan krosoveriem raksturīgu braukšanas komfortu un inovatīvas tehnoloģijas. Inteliģents automobilis brīvajam laikam un daudzpusīgs "darba instruments". Nissan Navara būs tieši tas, kas Jums vajadzīgs, papildus tam nodrošinot savā segmentā zemākās ekspluatācijas izmaksas. Mēs esam  pārliecināti par Navara uzticamību, tāpēc mēs nodrošinām tai rūpnīcas garantiju pat līdz 5 gadiem vai 160 000 km (atkarībā no tā, kas iestājas pirmais).

Attēliem ir ilustrējoša nozīme. Nissan Navara vidējais degvielas patēriņš: 8,7 – 9,5 l/100 km, CO2 izmešu apjoms: 182 – 194 g/km. Īpašais piedāvājums ir spēkā līdz 31.03.2021. 
Piedāvājums nav kombinējams ar citiem piedāvājumiem. Papildu informācija ir pieejama pie Jūsu Nissan dīlera.

 

SAZINIETIES AR MUMS — MĒS ATRODAMIES TIKAI VIENA KLIKŠĶA ATTĀLUMĀ!