SIA NORDE / VAKANCES

VAKANCES

Kopā mēs augsim straujāk!

Mēs lepojamies, ka Norde komandā šobrīd strādā aptuveni 90 darbinieki Nissan, Renault un Dacia autosalonos, servisā un virsbūvju remonta un krāsošanas nodaļā Rīgā.

1991.gadā dibinātā SIA “Norde” ir viens no vadošajiem Latvijas auto tirdzniecības uzņēmumiem, kas ir oficiālais Nissan, Renault un Dacia pārstāvis. “Norde” kā ģimenes uzņēmums ar pasaules elpu jau 25 gadus īsteno rūpīgi pārdomātu darbības stratēģiju, kas nodrošina klientu lojalitāti un biznesa panākumus. “Norde” nodrošina gan mašīnu tirdzniecību, gan servisa pakalpojumus – apkopi, garantiju, rezerves daļas, aksesuārus, virsbūvju remontu. Klientiem ir pieejams pilns pakalpojumu spektrs, gan iegādājoties automašīnu, gan tās ekspluatācijas laikā. “Norde” piedāvā arī lietotu automašīnu iegādi un pasūtīšanu. “Norde apdrošināšana” sadarbojas ar visām Latvijā strādājošām apdrošināšanas kompānijām, tādēļ var piedāvāt klientiem izdevīgākos OCTA, KASKO, u.c. apdrošināšanas nosacījumus.

Mūsu vīzija ir augt un attīstīties, lai piedāvātu klientiem augstāko savu preču un pakalpojumu kvalitāti. Lai to īstenotu, mēs zinām, ka katram darbiniekam ir sava loma šī uzdevuma īstenošanā.
Aicinām Tevi pievienoties Norde komandai un attīstīt savas prasmes, rakstot uz cv@norde.lv vai aizpildot pieteikšanās formu mūsu mājaslapā!
Plašāka informācija par personas datu apstrādi ir pieejama privātuma politikā ŠEIT

Visas aktuālās vakances vienuviet

Mēs priecāsimies saņemt Tavu CV!

Pieteikties