SIA NORDE / Nissan Assistance tehniskais palīdzības dienests

Nissan Assistance tehniskais palīdzības dienests

NISSAN ASSISTANCE – NISSAN TEHNISKĀS PALĪDZĪBAS DIENESTA PAKALPOJUMI EIROPĀ – STANDARTA APRĪKOJUMĀ JŪSU AUTOMOBIĻA GARANTIJAS PERIODĀ
 

Mēs vēlamies, lai Jūs ar savu Nissan automobili izbaudītu mierīgu un drošu braukšanu. Neatkarīgi no tā, kas atgadījies, droši zvaniet Nissan tehniskās palīdzības dienestam Eiropā, un bez maksas 24 stundas diennaktī, 7 dienas nedēļā Nissan Assistance palīdzības dienests darīs visu, lai Jūs un Jūsu automobilis pēc iespējas ātrāk un bez liekām raizēm atkal varētu doties ceļā!
 

Veicot sava Nissan automobiļa tehnisko apkopi pie oficiāla Nissan dīlera vai autorizētā Nissan servisā pēc Jūsu automobiļa ražotāja standarta garantijas vai Nissan 5★ pagarinātās garantijas beigām, Jūs saņemsiet Nissan Assistance – Nissan tehniskās palīdzības dienesta pakalpojumus uz 1 gadu bez maksas. Tā ir daļa no Nissan solījuma klientiem.

Arī Nissan elektroautomobiļiem ir pieejami Nissan Assistance – Nissan tehniskās palīdzības dienesta pakalpojumi. Ja kas atgadījies, vienkārši piezvaniet mums pa  tālruņa numuru: 8000 3211 (esot Latvijā) vai +372 606 4071 (esot ārzemēs).

SVARĪGI! Jūs varēsiet izmantot tos pašus pakalpojumus, ko citu Nissan automobiļu modeļu īpašnieki, turklāt pirmā gada laikā Jums tiks sniegta arī neierobežota bezmaksas palīdzība tukša elektroautomobiļa litija jonu akumulatora gadījumā​.

Nissan Assistance tehnsikā palīdzības dienesta ieguvumi

24/7 palīdzības nodrošinājums, sazinoties pa telefonu, neparedzētas situācijas atrašanās vietā, kā arī transportlīdzekļa nogādāšana uz Nissan NORDE oficiālā pārstāvja servisu,  neskatoties uz transportlīdzekļa tehnisko stāvokli vai neparedzētu gadījumu uz ceļa.  

Ja Jūsu automobili nebūs iespējams salabot tajā pašā dienā, Nissan tehniskās palīdzības dienests Jums nodrošinās citu ​pārvietošanās risinājumu vai līdz pat 3 dienām parūpēsies par naktsmītni, ja izvēlēsieties gaidīt sava automobiļa remontdarbu pabeigšanu.

Gadījumā, ja esat aizmirsis atslēgas automobilī e un  tas aizslēdzas, vai arī beidzās degviela, Nissan Assistance tehniskās palīdzības dienests palīdzēs Jums arī šādās situācijās un nodrošinās to, ka Jūsu automobilis drīz atkal būs gatavs doties ceļā.

Nissan Assistance palīdzības dienesta pakalpojumi pieejami visa Eiropā.

Nissan Assistance tehniskā palīdzība vienmēr pieejama Jums un Jūsu Nissan, sazinoties
pa tālr. 8000 3211 (esot Latvijā)
pa tālr.: +372 606 4071 (esot ārzemēs)

Kā rīkoties, ja esat iekļuvis ceļu satiksmes negadījumā vai pēkšņi kaut kas ir atgadījies ar jūsu automobili?

1. Saglabājiet mieru un novietojiet automobili pēc iespējas drošākā vietā!

2. Novietojiet avārijas trijstūri un uzvelciet atstarojošo drošības vesti!

3. Pārliecinieties, ka visi (pasažieri, gājēji) ir drošībā un viņiem nedraud briesmas!

4. Nepieciešamības gadījumā izsauciet operatīvos dienestus!

5. Sagatavojiet informāciju par automobili (automobiļa šasijas numuru un valsts reģistrācijas numuru)!

6. Zvaniet Nissan Assistance!

7. Pārliecinieties par automobiļa atrašanās vietu (ja iespējams, norādiet tuvāko krustojumu)!

8. Detalizēti aprakstiet problēmu un nosauciet sava kontakttālruņa numuru!