SIA NORDE / Ozona dezinfekcija

Ozona dezinfekcija

Tagad NORDE auto servisā ir iespējams veikt ozona dezinfekciju, kas palīdzēs atbrīvoties no izplatītākajām smakām (tabaka, dūmi, dzīvnieku smaka, izlijuši dzērieni vai nokrituši ēdieni, izkārnījumi, pelējumi, u.c.), vīrusiem, baktērijām un citiem mikroorganismiem, kas iesūcas dažādos auto salona elementos un mazākajās spraugās vai plaisās.

Ozona dezinfekciju ir nepieciešams veikt vismaz 1-2 reizes gadā, īpaši, ja automašīnā pārvietojaties ar bērniem vai mājdzīvniekiem, lai dezinficētu esošās virsmas auto salonā un uzturētu tīru un veselīgu auto klimatu automašīnā.

Ozons ir bezkrāsaina, ūdenī šķīstoša gāze ar asu, specifisku smaržu, kas atmosfērā var veidoties zibens laikā, kā arī saules ultravioletā starojuma iedarbībā, bet uz zemes - no foto ķīmiskām reakcijām, UV sterilizācijas lampām un augsta elektriskā sprieguma izlādes aparātiem. Ozonam stipri izteikta anti-baktericīda iedarbība, tādēļ to plaši izmanto gaisa, pārtikas, ūdens atsvaidzināšanā un attīrīšanā. Ozonu izmanto visur – dzīvoklī, darba telpās, iestādēs, pārtikas produktu uzglabašanā, rūpniecībā un arī automašīnu salonu dezinficēšanā.

Kā notiek ozona dezinfekcija?

Ozonam saskaroties ar organiskām vielām, piemēram, pelējuma sēnīti, vīrusiem, baktērijām vai bekterofāgu, tas sadalās, un brīvie, īpaši aktīvie skābekļa atomi reaģē ar šūnas membrānu. Sākumā ozons iedarbojas uz baktērijas membrānas glikoproteīniem, glikolipīdiem un noteiktām aminoskābēm. Tas iedarbojas arī uz sulfhidrātu grupām un atsevišķiem enzīmiem, izjaucot normālo šūnas darbību. Baktērijas tiek ātri nonāvētas, ko bieži saista ar izmaiņām šūnas apvalka caurlaidībā. Ja ozons saskaras ar gaistošajiem organiskajiem savienojumiem vai smakām, aktīvais skābekļa atoms reaģē ar savienojumiem, oksidējot tos par mazāk kaitīgām vielām bez smaržas. Ar katru notiekošo reakciju esošais ozona daudzums pastāvīgi samazinās, līdz viss ozons ir sairis līdz sākotnēji normālajai divatomu skābekļa molekulai, tādejādi tā ir droša un videi draudzīga viela bez kaitīgiem pārpalikumiem.

Kāpēc veikt ozona dezinfekciju savam automobilim?
  • Ozons spēj iznīcināt visas nepatīkamās un spēcīgās smakas jūsu automobilī.
  • Ozona dezinfekcija palīdz atbrīvoties no vīrusiem, baktērijām un patogēniem.
  • Dažādas spēcīgas smakas, netīrumi un mikroorganismi kļūst par skābekli, veicot dezinfekciju ar ozonu.
  • Ozons spēj iekļūt pat vissmalkākajās spraugās un mazākajās plaisās, kuras nevar saredzēt un piekļūt ar parastajiem tīrīšanas līdzekļiem.
  • Ozons ir ekoloģiski tīrs produkts, jo kļūst par skābekli pēc kontakta ar nevēlamiem mikroorganismiem.
  • Ozona dezinfekcija ir droša, ja tas veikts profesionāli.

SVARĪGI! Vēl labākam rezultātām rekomendējam pirms ozona dezinfekcijas procedūras pieteikšanas veikt sava auto salona uzkopšanu.

Ozona dezinfekcijas cena

Cena, iesk. PVN

34.99

Piesakieties sava auto ozona dezinfekcijas procedūrai NORDE servisā Rīgā, Skanstes ielā 31a.

rakstot e-pastu uz: nissan.serviss@norde.lv
zvanot pa tālr.: +371 67388401