SIA NORDE / Nissan garantija

Nissan garantija

JAUNU NISSAN AUTOMOBIĻU GARANTIJA

Mēs mīlam automobiļus, ko ražojam, un Jūs varat uz tiem paļauties! 

  • Nissan vieglajiem pasažieru automobiļiem un elektriskajiem vieglajiem pasažieru automobiļiem ir ​5 gadu / 100 000 km garantija* (atkarībā no tā, kas iestājas pirmais). 
  • Elektriskajiem Nissan automobiļiem ir 5 gadu / 100 000 km garantija (atkarībā no tā, kas iestājas pirmais) elektrisko automobiļu komponentiem (elektriskā Nissan Townstar gadījumā – 5 gadu / 160 000 km ražotāja standarta garantija un garantija elektrisko automobiļu komponentiem (atkarībā no tā, kas iestājas pirmais)) un 8 gadu / 160 000 km litija jonu akumulatora kapacitātes garantija** (atkarībā no tā, kas iestājas pirmais).
     

Papildus tam Jūsu Nissan automobilim ir pieejams arī:

  • Nissan Assistance (tehniskās palīdzības dienesta) pakalpojumi – 3 gadi (bez nobraukuma ierobežojuma, atkarībā no automobiļa modeļa, 5 gadi elektriskā Townstar gadījumā) ar iespēju tos pagarināt uz 1 gadu katru reizi, kad veicat sava automobiļa plānoto tehnisko apkopi pie oficiāla Nissan dīlera.
  • Krāsojuma garantija – 3 gadi (bez nobraukuma ierobežojuma, 5 gadi elektriskā Townstar gadījumā). Garantija pret caurrūsēšanu korozijas dēļ – 12 gadi (bez nobraukuma ierobežojuma, atkarībā no automobiļa modeļa).
  • Garantija oriģinālajām Nissan rezerves daļām un aksesuāriem, ko ir uzstādījis oficiāls Nissan dīleris – 1 gads (bez nobraukuma ierobežojuma) vai līdz jauna automobiļa ražotāja standarta garantijas beigām (atkarībā no tā, kas ir ilgāk).***

Jaunu Nissan vieglo pasažieru un elektrisko automobiļu garantija. 

Nissan vieglo komercautomobiļu ražotāja standarta garantija.

Nissan elektrisko automobiļu akumulatora kapacitātes garantija.

NISSAN 5★ PAGARINĀTĀ GARANTIJA

Ja vēlaties, Jūs varat pagarināt sava Nissan automobiļa garantiju, iegādājoties Nissan 5★ pagarināto garantiju ilgākam laika periodam un / vai garākam nobraukumam (atkarībā no Jūsu vajadzībām un automobiļa modeļa). Nissan 5★ pagarinātā garantija nodrošinās Jums sirdsmieru pēc ražotāja standarta garantijas beigām, aizsargājot Jūs pret​ neparedzētiem izdevumiem automobiļa mehānisko vai elektronisko bojājumu gadījumā, un to var iegādāties jebkurā laikā pirms Jūsu automobiļa ražotāja standarta garantijas termiņa beigām. 

SIRDSMIERS

Nissan 5★ pagarinātā garantija nodrošinās Jums sirdsmieru pēc ražotāja standarta garantijas beigām, aizsargājot Jūs pret​ neparedzētiem izdevumiem automobiļa mehānisko vai elektronisko bojājumu gadījumā.

ELASTĪGUMS

Nissan 5★ pagarinātā garantija ir pieejama ar dažādu termiņu un / vai nobraukuma kombināciju iespējām. Jūs varat noslēgt pagarinātās garantijas līgumu jebkurā laikā pirms Jūsu automobiļa ražotāja standarta garantijas termiņa beigām. Turklāt, ja vēlaties papildināt pagarinātās garantijas termiņu un / vai nobraukumu, to ir iespējams izdarīt.
 

KVALITĀTE

Izvēloties Nissan 5★ pagarināto garantiju, Jūs varēsiet būt pārliecināts, ka Jūsu automobiļa remonta gadījumā tiks izmantotas tikai Nissan rezerves daļas, un par Jūsu automobili parūpēsies profesionāli Nissan mehāniķi.

PIEVIENOTĀ VĒRTĪBA 

Nissan 5★ pagarinātās garantijas līgums ir piesaistīts konkrētam automobilim, tādējādi tas ir ​tālāk nododams arī nākamajam automobiļa īpašniekam. Ja vēlāk izlemsiet pārdot savu automobili, ar spēkā esošu pagarinātās garantijas līgumu Jūsu automobiļa tālākpārdošanas vērtība būs augstāka, un arī nākamā tā laimīgā īpašnieka sirds būs mierīga.
 

Ņemot vērā automobiļa vecumu un nobraukumu, ir spēkā noteikumi un nosacījumi. Lai saņemtu plašāku informāciju par Nissan 5★ pagarināto garantiju, lūdzu, sazinieties ar savu Nissan dīleri!

Nissan 5★ pagarināto garantiju nodrošina Nissan International Insurance Ltd – uzņēmums, kas ir reģistrēts saskaņā ar Maltas likumiem ar uzņēmuma reģistrācijas numuru: C44660 (juridiskā adrese: Aragon House Business Centre, Dragonara Road, St Julian’s, Malta). Uzņēmumu regulē Maltas Finanšu pakalpojumu iestāde 1998. gada Apdrošināšanas darījumu likuma izpratnē, un tas ir pilnvarots veikt uzņēmējdarbību apdrošināšanas un pārapdrošināšanas jomā Francijā saskaņā ar ES Pakalpojumu brīvības noteikumiem (FoS).

*5 gadu / 100 000 km (atkarībā no tā, kas iestājas pirmais) garantija sastāv no 3 gadu / 100 000 km ražotāja garantijas un 2 gadu Nissan 5★ pagarinātās garantijas, kuru kā apdrošināšanas pakalpojumu piedāvā Nissan International Insurance Limited. Pilnu informāciju par garantijas segumu un Nissan 5★ pagarinātās garantijas noteikumus un nosacījumus Jūs varat saņemt pie sava Nissan dīlera.
**Litija jonu akumulatora kapacitātes garantija garantē to, ka akumulators saglabās jaudu vismaz 9 no 12 iedaļu līmenī saskaņā ar akumulatora jaudas līmeņa rādījumu, kas attēlots automobiļa mērinstrumentu panelī.
***Nissan oriģinālo rezerves daļu un aksesuāru, kas pārdoti klientam un kurus uzstādījis klients pats vai trešā puse, garantija ir 12 mēneši (bez nobraukuma ierobežojuma).