SIA NORDE / Garantija

Garantija

Nissan automobiļi ir radīti, lai tie kalpotu ilgi un uzticami. Nissan nodrošina visaptverošu ražotāja standarta garantiju un pagarinātās garantijas iespējas.

Nissan piedāvā:

3 gadu garantiju krāsojumam (bez nobraukuma ierobežojuma):

  • vieglajiem pasažieru automobiļiem;
  • elektroautomobiļiem.

5 gadu garantiju krāsojumam (bez nobraukuma ierobežojuma):

  • vieglajiem komercautomobiļiem ar iekšdedzes dzinēju (sākot no 01.09.2015.).

Nissan automobiļiem ir arī 12 gadu garantija pret caurrūsēšanu korozijas dēļ (bez nobraukuma ierobežojuma).

NISSAN automobiļu GARANTIJAS

Nissan vieglo pasažieru automobiļu garantija:

5 gadi / 100 000* km (atkarībā no tā, kas iestājas pirmais).

Nissan vieglo komercautomobiļu ražotāja standarta garantija:

5 gadi / 160 000 km* (atkarībā no tā, kas iestājas pirmais).

Nissan elektroautomobiļu garantija:

5 gadi / 100 000 km* (atkarībā no tā, kas iestājas pirmais)

5 gadi / 100 000 km garantija elektroautomobiļu komponentiem (atkarībā no tā, kas iestājas pirmais).

8 gadi / 160 000 km litija-jonu akumulatora kapacitātes garantija (garantē to, ka akumulators saglabās jaudu vismaz 9 no 12 iedaļu līmenī, saskaņā ar akumulatora jaudas līmeņa rādījumu, kas attēlots automobiļa mērinstrumentu panelī) (atkarībā no tā, kas iestājas pirmais).

Lai Jūsu sirdsmiers būtu vēl lielāks, Nissan vieglajiem pasažieru automobiļiem un elektriskajiem automobiļiem 3 gadus (bez nobraukuma ierobežojuma) bez maksas tiek nodrošināti Nissan tehniskās palīdzības dienesta - Nissan Assistance, pakalpojumi, savukārt, Nissan vieglajiem komercautomobiļiem ar iekšdedzes dzinēju Nissan Assistance pakalpojumi bez maksas tiek nodrošināti 5 gadus (bez nobraukuma ierobežojuma).

*5 gadu / 100 000 km (atkarībā no tā, kas iestājas pirmais) garantija sastāv no 3 gadu / 100 000 km ražotāja garantijas un 2 gadu Nissan 5★ pagarinātās garantijas, kuru kā apdrošināšanas pakalpojumu piedāvā Nissan International Insurance Limited. Pilnu informāciju par garantijas segumu un Nissan 5★ pagarinātās garantijas noteikumus un nosacījumus Jūs varat saņemt pie sava Nissan dīlera.

**5 gadu / 160 000 km ražotāja standarta garantija (atkarībā no tā, kas iestājas pirmais) Nissan vieglo komercautomobiļu klāstam. (Izņemot Nissan e-NV200, kam ir 5 gadu / 100 000 km ražotāja garantija elektroautomobiļa komponentiem, 3 gadu / 100 000 km ražotāja standarta garantija un 2 gadu Nissan 5★ pagarinātā garantija (atkarībā no tā, kas iestājas pirmais). Pilnu informāciju par garantijas segumu un Nissan 5★ pagarinātās garantijas noteikumus un nosacījumus Jūs varat saņemt pie sava Nissan dīlera.)

NISSAN 5 PAGARINĀTĀ GARANTIJA

Iegādājoties jaunu vai lietotu Nissan automobili, Jūs varat iegādāties arī Nissan 5★ pagarināto garantiju. Nissan 5★ pagarinātās garantijas plašais segums nodrošina Jums sirdsmieru automobiļa mehānisko un elektronisko detaļu bojājumu gadījumā pēc automobiļa ražotāja standarta garantijas beigām.

JŪSU IEGUVUMI, IEGĀDĀJOTIES NISSAN 5★ PAGARINĀTO GARANTIJU:

  • Oriģinālās rezerves daļas un augsti kvalificētu specialistu darbs;
  • Augstāka automobiļa tālākpārdošanas vērtība;
  • Aizsardzība pret rezerves daļu cenu pieaugumu un inflāciju.

Paildziniet savu sirdsmieru! Nissan 5★ pagarinātā garantija ir piesaistīta automobilim, un to ir iespējams nodot arī tālāk nākamajam automobiļa īpašniekam. Spēkā esoša Nissan 5★ pagarinātā garantija ir arī pierādījums tam, ka Jūsu automobilis ir ticis pienācīgi uzturēts, tādējādi paaugstinot tā tālākpārdošanas vērtību.

NISSAN 5 PAGARINĀTĀS GARANTIJAS CENU LAPA

Plašāka informācija par Nissan 5 pagarināto garantiju, visi noteikumi un nosacījumi atrodami NORDE autocentrā.

 

SAZINIETIES AR MUMS — MĒS ATRODAMIES TIKAI VIENA KLIKŠĶA ATTĀLUMĀ!