SIA NORDE / Serviss

Serviss

Nissan Norde servisā tiek veikti automobiļu remontdarbi atbilstoši ražotāju vadlīnijām. Mūsu darbinieki nodrošina kvalitatīvu un ātru Jūsu automobiļa apkopi, riepu nomaiņu, garantijas un pēcgarantijas remontu, virsbūves remontu un krāsošanas darbus. Sertificēti, ražotājrūpnīcu apmācīti speciālisti izmanto jaunākās servisa un diagnostikas iekārtas, aprīkojumu, kā arī profesionāli pilnveido zināšanas un prasmes, sekojot līdzi aktuālajām tendencēm un tehnoloģijām.

NISSAN NORDE SERVISS PIEDĀVĀ:
 • Automobiļu regulārās apkopes;
 • Garantijas remonta darbus;
 • Pēcgarantijas automobiļu diagnostiku;
 • Visa veida automobiļu remonta darbus;
 • Sagatavošanu ikgadējai tehniskai apskatei;
 • Virsbūves un krāsošanas darbus;
 • Riepu montāžu un balansēšanu;
 • Automobiļu pilnu elektronikas parbaudi saskaņā ar jaunākajām programmām;
 • Pasūtīt Nissan oriģinalās un atjaunotas rezerves daļas
 • Iegādāties un uzstādīt automobiļu aksesuārus, parkošanās sensorus, kā arī veikt citas personalizācijas iespējas;
 • Pasūtīt maiņas automobili un remonta laiku.

serviss@norde.lv

+371 67388401

SERVISA UN TEHNISKĀS APKOPES LĪGUMA PRIEKŠROCĪBAS:

Tas atvieglo Jūsu dzīvi šodien un nākotnē


Servisa un tehniskās apkopes līgums nodrošina visus Jūsu automobiļa ikgadējo tehnisko apkopju programmā paredzētos standarta pakalpojumus atbilstoši Jūsu automobiļa garantijas un tehnisko apkopju prasībām. Tas atvieglo Jūsu dzīvi, nodrošinot to, ka Jūsu automobilis ir teicamā tehniskā stāvoklī. To var iegādāties kopā ar jaunu automobili vai līdz pirmajai automobiļa plānotajai tehniskajai apkopei, ne vēlāk kā 12 mēnešus pēc automobiļa reģistrācijas datuma.

Prognozējamas tehnisko apkopju izmaksas


Sirdsmiers ir ļoti svarīgs. Ar servisa un tehniskās apkopes līgumu Jūs zināsiet sava automobiļa tehnisko apkopju izmaksas jau iepriekš. Jūsu automobilis vienmēr tiks uzturēts teicamā stāvoklī, un budžets tiks kontrolēts. Līgumā varat iekļaut no 3 līdz 5 tehniskajām apkopēm. Cena ir atkarīga no automobiļa modeļa, dzinēja veida un līguma seguma.

Vienkārša apmaksa


Pastāv divi veidi, kā iegādāties servisa un tehniskās apkopes līgumu:

1. Avansa maksājums. Noslēdziet līgumu par cenu, kas ir spēkā šodien, un neuztraucieties par negaidītu, iespējamu izmaksu pieaugumu nākotnē!

2. Iekļaujiet to sava automobiļa līzingā! Tas ir ekonomiski izdevīgs veids, kā sadalīt tehnisko apkopju izmaksas, lai nebūtu atsevišķi jārūpējas par servisa izdevumiem nākotnē. Līzinga pakalpojumu nodrošina Nissan Finance (SIA "Luminor Līzings").

 

Oriģinālās rezerves daļas un profesionāli mehāniķi


Visus darbus servisa un tehniskās apkopes līguma ietvaros veic profesionāli Nissan mehāniķi, izmantojot oriģinālās Nissan rezerves daļas. Nissan oriģinālās rezerves daļas ir radītas atbilstoši tieši Nissan automobiļiem, tādējādi garantējot, ka Jūsu braucieni ir droši, komfortabli un bezrūpīgi.

Augstāka automobiļa tālākpārdošanas vērtība


Ja Jūsu automobiļa servisa vēsture ir nevainojama, un par to rūpējušies labākie savas jomas profesionāļi, arī nodot to tālāk nākošajam automobiļa īpašniekam ir viegli un bez raizēm. Labi aprūpētam automobilim ir augsta tālākpārdošanas vērtība.

Vaicājiet NORDE autocentrā, lai uzzinātu vairāk par servisa un tehniskās apkopes līgumu!

NISSAN SERVISA UN TEHNISKĀS APKOPES LĪGUMa Cenu lapa

Profesionalitāte, pieredze, kvalitāte un apmierināti klienti
ir oficiālā NISSAN pārstāvja Latvijā – NORDE panākumu atslēga!