Nissan turpina virzību pretim elektrificētai nākotnei / SIA NORDE / Jaunumi

Nissan turpina virzību pretim elektrificētai nākotnei

Nissan turpina virzību pretim elektrificētai nākotnei ar jaunu automobiļu modeļu klāstu un tehnoloģijām

• Seši elektrificēti automobiļu modeļi ar unikālām Nissan tehnoloģijām

Nissan plāno pārtraukt investīcijas jaunos 100% iekšdedzes dzinējos vieglajiem pasažieru automobiļiem

• Nissan piedāvā dažādu elektrifikācijas līmeņu automobiļu modeļus atbilstoši dažādu autovadītāju prasībām pēc mobilitātes

Nissan ir noteicis stingru virzību pretim ilgtspējīgai nākotnei un nostiprina savu pozīciju Eiropas tirgū, prezentējot 6 elektrificētu automobiļu modeļu klāstu, kas sagaidāms jau šovasar.

Balstoties uz savu pieredzi elektrisko automobiļu jomā, Nissan pāreju uz elektrisko mobilitāti papildina ar zīmola līdz šim aizraujošāko un visaptverošāko automobiļu modeļu klāstu.

Pieņemot lēmumu neieguldīt Euro 7 standartā vieglo pasažieru automobiļiem, Nissan no 2023. gada Eiropā vairs nelaidīs klajā nevienu jaunu vieglo pasažieru automobili, kas aprīkots ar 100% iekšdedzes dzinēju. Drosmīgi virzoties uz plānu ieviest jaunu mobilitātes laikmetu, Nissan paredz, ka līdz 2026. finanšu gadam 75% no zīmola pārdotajiem automobiļiem reģionā būs elektrificēti automobiļu modeļi, cerot sasniegt 100% apjomu līdz desmitgades beigām.

Šim paziņojumam ir būtiska loma Nissan Ambition 2030"– uzņēmuma ilgtermiņa vīzijas, kā stiprināt mobilitāti, izpildē.

"Nissan, Eiropai rādot ceļu, tiecas pretim elektrificētai nākotnei. Ar "Nissan Ambition 2030" mēs esam noteikuši skaidru virzienu un ar mūsu jauno elektrificēto automobiļu modeļu klāstu mēs bruģējam ceļu uz ilgtspējīgāku nākotni," saka Gijoms Kartjē (Guillaume Cartier), Nissan Āfrikas, Tuvo Austrumu, Indijas, Eiropas un Okeānijas reģiona (AMIEO) priekšsēdētājs.

"Pateicoties mūsu globālajai klātbūtnei un alianses partnerībai, šis Nissan, ieviešot mūsu līdz šim visaptverošāko klāstu, ir nozīmīgs mirklis Eiropā. Mēs piedāvāsim elektrificētu spēka pārvadu tehnoloģiju klāstu, kas lieliski atbilst mūsu klientu vēlmēm, tajā pašā laikā nodrošinot lielisku braukšanas aizrautību."

Papildus automobiļu ražošanai Nissan izstrādā visaptverošu elektrisko automobiļu enerģijas ekosistēmu, pētot iespējas, kā optimizēt un paplašināt akumulatoru enerģijas pārvaldības iespējas. Nissan ražošanas ekosistēma, "EV36Zero", kas atrodas Sanderlendā, Apvienotajā Karalistē, apvieno automobiļu un akumulatoru ražotni, kurai enerģiju nodrošina atjaunojamie resursi, radot paraugu nākotnes ražošanai.

Apvienojot "EV36Zero" ar jauno, elektrificēto automobiļu modeļu klāstu, Nissan Eiropā ir pāršķīris jaunu lapu, pārliecinoši virzoties pretim elektrifikācijai un oglekļa izmešu neitralitātei.

Daudzpusīgs klāsts elektrificētai nākotnei

Uzstādot jaunu elektrificēta automobiļu modeļu klāsta latiņu, Nissan piedāvā vairāk izvēles iespēju, vairāk aizrautības un plašāku pieejamību nekā jebkad. Šovasar ieviešot hibrīda tehnoloģiju Juke, piedāvājot jauno Qashqai un jauno X-Trail ar e-POWER tehnoloģiju un laižot klajā 100% elektrisko ARIYA, 2022. gadā Nissan pavisam noteikti spēs piedāvāt katra klienta vēlmēm un vajadzībām lieliski atbilstošu elektrifikācijas līmeni.

Ceļš uz 100% elektrifikāciju bez kompromisiem

Elektriskajai revolūcijai turpinot pieņemties sparā, Nissan atbalsta braucējus, kas ir izvēlējušies ceļu uz elektrisko braukšanu, piedāvājot elektrificētu krosoveru klāstu. Nissan automobiļu modeļu klāstā pieejamā spēka pārvadu klāsta dažādība atbilst klientu autovadīšanas paradumu dažādībai.

Nissan Juke Hybrid

Nissan ikoniskā kompaktā krosovera – Juke – hibrīda versija saglabās Juke personību un sniegs klientiem, kas interesējas par elektrisko braukšanu, visaptverošu ievadu elektrifikācijas pasaulē. Juke hibrīda spēka piedziņas versija apvieno atsaucīgu sniegumu, baudāmu autovadīšanu un izcilu degvielas efektivitāti.

Juke hibrīda versija nodrošina integrētu autovadīšanas pieredzi, izmantojot multimodālu spēka pārvadu un viedu pārnesumkārbu, kas nodrošina pilnīgi elektrisku darbību vai apvienotu iekšdedzes dzinēja un elektromotora darbību. Nissan inovatīvā e-Pedal Step sistēma ļauj autovadītājam palielināt un samazināt braukšanas ātrumu līdz ļoti lēnai kustībai (aptuveni 5 km/h), uzlabojot komfortu un ērtības, esot ceļā.

Jaunais Qashqai e-POWER

Jaunais Qashqai, balstoties uz savu kā pasaulē pirmā krosovera pieredzi, uzstāda jaunu latiņu, ar Nissan unikālo e-POWER spēka pārvada tehnoloģiju piedāvājot pilnīgi jaunu braukšanas pieredzi.

Sistēma, ko pilnībā izstrādājis Nissan, sniedz pilnīgi elektriska automobiļa vadīšanas aizrautību bez nepieciešamības automobili uzlādēt. 100% elektrisks motors sniedz jaudu visiem riteņiem, nodrošinot tūlītēju un lineāru paātrinājumu, savukārt nelielais iekšdedzes dzinējs uzlādē akumulatoru, esot ceļā, tādējādi nodrošinot vēl vairāk pārliecības un braukšanas prieka.

Pilnīgi jaunais X-Trail e-POWER

Pilnīgi jaunais X-Trail parādīs sevi kā ģimenes krosovers no jauna skatu punkta. Tas būs aprīkots ar Nissan inovatīvo e-POWER piedziņas mehānismu un e-4ORCE pilnpiedziņas vadības tehnoloģiju, kas ģimenes piedzīvojumiem sniegs papildu enerģiju.

Elektrisks sniegums un elegance bez piepūles, ko nodrošina e-POWER. X-Trail kluso darbību un komfortu papildina e-4ORCE divu motoru pilnpiedziņas vadības mehānisma precizitāte, tādējādi apvienojot aizraujošu un pārliecinošu autovadīšanas pieredzi.

ggggfgfg
Pilnīga elektrifikācijas pieredze – 100% elektriskā braukšana
Nissan LEAF

Pasaulē pirmais plašam lietotāju lokam paredzētais elektroautomobilis – Nissan LEAF – uzsāka revolūciju un radīja paraugu mūsdienu elektriskajiem automobiļiem. Kopš tā laišanas klajā 2010. gadā visā pasaulē pārdoti jau vairāk nekā 577 000 LEAF, un nobraukti vairāk nekā 9 miljardi kilometru, neradot ne grama kaitīgo izmešu.

Nissan attīstīja savu bagātīgo elektrisko automobiļu radīšanas pieredzi, pateicoties LEAF, desmit izstrādes gadu laikā pilnveidojot sekmīgu formulu, kā elektroautomobiļus padarīt pieejamus ikvienam, un 2022. gada LEAF nodrošinās vēl pievilcīgāku dizainu, nevainojamu savienojamību un efektīvas spēka pārvadu iespējas.

Nissan ARIYA

Atzīmējot jaunu nodaļu Nissan ceļā uz elektrifikāciju, ARIYA ir Nissan pirmais 100% elektriskais kupejas krosovers. Esot pirmais automobiļa modelis, kuram izmantota Nissan izstrādātā CMF-EV platforma aliansei, ARIYA nodrošina lielisku elektriskās braukšanas pieredzi, atspoguļojot Nissan japānisko izcelsmi, nodrošinot dinamisku sniegumu un lepojoties ar vienu no plašākajiem automobiļa saloniem savā segmentā.

No jauna nosakot pilnīgi elektriskas braukšanas standartus, ARIYA būs pieejama arī ar e-4ORCE tehnoloģiju, kas nodrošina izcilu jaudas un kontroles līdzsvaru. Divu motoru sistēmas nemanāmā jaudas sadale nodrošina tūlītēju reakciju, gādājot par vieglu paātrinājumu dažādās autovadīšanas situācijās.

Nissan Townstar

Nākamās paaudzes Nissan 100% elektriskais vieglais komercautomobilis – pilnīgi jaunais Townstar – ir radīts tā, lai tas būtu uzticams, efektīvs un ilgtspējīgs automobilis, kas ir optimizēts, atbilstoši klientu pastāvīgi mainīgajām vajadzībām.

Balstoties uz sinerģiju un izmantojot alianses platformu, šis automobiļa modelis ir radīts, koncentrējoties uz efektivitāti un praktiskumu. Tas tiks piedāvāts ar pilnīgi elektrisku spēka pārvadu, kas atbilstoši WLTP kombinētajam ciklam nodrošinās 300 km ar vienu uzlādes reizi nobraucamo attālumu, kā arī vairāk nekā 20 modernas tehnoloģijas. Šis nākamās paaudzes kompaktais furgons palīdzēs uzņēmumiem virzīties pretim ilgtspējīgākai nākotnei un paātrinās pāreju uz elektrifikāciju.

ggggfgfg