SIA NORDE / Pircejiem

Īpašais piedāvājums

 • NISSAN LEAF ĪPAŠAIS PIEDĀVĀJUMS!
  NISSAN LEAF ĪPAŠAIS PIEDĀVĀJUMS!

  Iegādājieties vispārdotāko elektroautomobili Eiropā!

  Attēliem ir ilustrējoša nozīme. Piedāvājums ir spēkā līdz 31.12.2019., tas nav kombinējams ar citiem piedāvājumiem, izņemot You+Nissan lojalitātes piedāvājumu. You+Nissan lojalitātes piedāvājums – 400 € kupons Nissan oriģinālajiem aksesuāriem bez maksas, ir pieejams papildus Nissan LEAF īpašajam piedāvājumam esošajiem Nissan automobiļu īpašniekiem (privātpersonām), kas ir reģistrējušies You+Nissan portālā. Plašāka informācija par lojalitātes piedāvājumu ir pieejama You+Nissan portālā: www.nissan.lv/you+.
  *5 gadu / 100 000 km (atkarībā no tā, kas iestājas pirmais) garantija sastāv no 3 gadu / 100 000 km ražotāja garantijas un 2 gadu Nissan 5 ★ pagarinātās garantijas, kuru kā apdrošināšanas pakalpojumu piedāvā Nissan International Insurance Limited. Pilnu informāciju par garantijas segumu un Nissan 5 ★ pagarinātās garantijas noteikumus un nosacījumus Jūs varat saņemt pie sava Nissan dīlera. Plašāka informācija pieejama: www.nissan.lv.

  Uzzināt vairāk

 • NISSAN NAVARA ĪPAŠAIS PIEDĀVĀJUMS!
  NISSAN NAVARA ĪPAŠAIS PIEDĀVĀJUMS!

  NISSAN NAVARA ĪPAŠAIS PIEDĀVĀJUMS!

  *Īpašais piedāvājums ir spēkā līdz 31.12.2019. Attēliem ir ilustrējoša nozīme. Nissan NAVARA vidējais degvielas patēriņš: 8,7 – 9,4 l/100 km, CO2 izmešu apjoms: 229 – 248 g/km. Piedāvājums nav kombinējams ar citiem piedāvājumiem. Papildu informācija ir pieejami pie Jūsu Nissan dīlera.
   

  Uzzināt vairāk