LEAF

Cena, sākot no 34 599 €

Uzlādējiet ātrāk, nokļūstiet tālāk!

NOBRAUCAMAIS ATTĀLUMS UN IETAUPĪJUMS

Uzlādējiet ātrāk, nokļūstiet tālāk!

Ir lieliska sajūta izbaudīt elektromotora nodrošināto tūlītējo paātrinājumu, aptuveni 60 minūšu ātro uzlādes laiku un līdz pat 385 km ar vienu uzlādes reizi nobraucamo attālumu. Jaunais LEAF piedāvā vēl vairāk inovāciju, lai palielinātu nobraucamo attālumu un padarītu braukšanu vēl aizraujošāku.

Vienkārša, ekonomiska uzlāde

UZLĀDE UN IETAUPĪJUMS

Vienkārša, ekonomiska uzlāde

No piebraukšanas pie uzlādes ierīces līdz automobiļa uzlādes uzsākšanai, katrs Jūsu Nissan elektriskā automobiļa uzlādes solis ir dabisks, vienkāršs un norit bez jebkādas piepūles.

APRĪKOJUMA LĪMEŅI

LEAF Visia 39 kWh 3,6 kW Charger

LEAF Visia 39 kWh 3,6 kW Charger

Cena, sākot no 30 749 €

Izvēlēties

LEAF Acenta 39 kWh 6,6 kW Charger

LEAF Acenta 39 kWh 6,6 kW Charger

Cena, sākot no 32 899 €

Izvēlēties

LEAF N-Connecta 39 kWh LED

LEAF N-Connecta 39 kWh LED

Cena, sākot no 34 599 €

Izvēlēties

LEAF Tekna 39 kWh

LEAF Tekna 39 kWh

Cena, sākot no 38 069 €

Izvēlēties

LEAF e+ Acenta 59 kWh

LEAF e+ Acenta 59 kWh

Cena, sākot no 38 549 €

Izvēlēties

LEAF e+ N-Connecta 59 kWh LED

LEAF e+ N-Connecta 59 kWh LED

Cena, sākot no 40 099 €

Izvēlēties

LEAF e+ Tekna 59 kWh

LEAF e+ Tekna 59 kWh

Cena, sākot no 43 129 €

Izvēlēties

Nissan LEAF

Ir lieliska sajūta izbaudīt elektromotora nodrošināto tūlītējo paātrinājumu, aptuveni 60 minūšu ātro uzlādes laiku un līdz pat 385 km (1) ar vienu uzlādes reizi nobraucamo attālumu. Jaunais LEAF piedāvā vēl vairāk inovāciju, lai palielinātu nobraucamo attālumu un padarītu braukšanu vēl aizraujošāku. (2)

Nissan LEAF Norde

Mazāk uzlāžu, lielāks nobraucamais attālums un vairāk nobrauktu kilometru, ietaupot naudu

Ar smaidu sejā brauciet garām degvielas uzpildes stacijām, pavadiet mazāk laika servisā un vairāk laika ceļā! Ar Nissan LEAF Jūs ar vienu uzlādes reizi varat aizbraukt tālāk, un ietaupījumi turpina summēties. Izmantojiet zemāk pieejamo nobraucamā attāluma kalkulatoru, lai noskaidrotu, cik tālu Jūs varat aizbraukt ar vienu uzlādes reizi, un ietaupījumu kalkulatoru, lai noskaidrotu, cik daudz Jūs varat ietaupīt, izvēloties Nissan LEAF!

CIK TĀLU ES VARU AIZBRAUKT?

Lielisks ar vienu uzlādes reizi nobraucamais attālums

Nissan LEAF Norde
LEAF

Ar 147 ZS jaudu, modernajām e-Pedal [1] un ProPILOT Assist[2] tehnoloģijām drošākai un ērtākai braukšanai, 100% elektriskais Nissan LEAF ir ideāls sabiedrotais ikdienas braucieniem un braukšanai pilsētā. 

Nissan LEAF Norde
LEAF e+

Ar lielāko, jaudīgāko akumulatora versiju un lieljaudas elektrisko motoru, kura jauda sasniedz līdz 214 ZS, Nissan LEAF e+ ir lieliski piemērots bezkompromisu braukšanai gan pilsēta, gan ārpus tās. [4]

KĀ UZLĀDĒT LEAF?

Jūsu ikdienas ritmam piemērota uzlāde

Ir vairāki veidi, kā uzlādēt Nissan LEAF. Mājās un darbā vairums elektroautomobiļu lietotāju izmanto maiņstrāvas lādētāju. Esat ceļā? Jums ir pieejams plašs publisko uzlādes staciju tīkls, kā arī arvien pieaugošs ātrās uzlādes staciju skaits, kas piedāvā uzlādēt Jūsu automobili no 20% līdz 80% tikai aptuveni 60 minūtēs.

MĀJĀS, BIROJĀ VAI ESOT CEĻĀ

Divi uzlādes kabeļi piedāvā Jums visas iespējas, kādas Jums nepieciešamas, esot mājās vai ceļā. Vienu kabeli var pievienot parastajai elektrības kontaktligzdai ērtai automobiļa uzlādei nakts laikā gandrīz jebkurā vietā, bet otru – Type 2, kabeli var pievienot pie tam paredzētā maiņstrāvas lādētāja mājās, darbā vai citur.

  • APTUVENI 7 ST. 30 MIN. – LEAF 39 kWh AKUMULATORA UZLĀDE LĪDZ 285 KM NOBRAUCAMAJAM ATTĀLUMAM. [3]
  • APTUVENI 11 ST. 30 MIN. – LEAF e+ 59 kWh AKUMULATORA UZLĀDE LĪDZ 385 KM NOBRAUCAMAJAM ATTĀLUMAM. [3]

PIESLĒDZIET SAVU LEAF ELEKTRĪBAS ROZETEI!
Ja Jums nav pieejams lādētājs, Jūs varat uzlādēt savu Nissan LEAF ar EVSE kabeli, vienkārši pievienojot to standarta elektrības rozetei mājās vai kādā citā vietā.

PIESLĒDZIET SAVU LEAF MAIŅSTRĀVAS LĀDĒTĀJAM!
Uzlādējiet savu Nissan LEAF līdz 100% mazāk nekā 8 stundu laikā ar profesionāli uzstādītu 7 kW maiņstrāvas lādētāju!

ĀTRĀ UZLĀDE, ESOT CEĻĀ

Pievienojiet savu Nissan LEAF CHAdeMO ātrās uzlādes stacijai un aptuveni 60 minūtēs uzlādējiet to no 20% līdz 80%! (Uzlādes laiku var ietekmēt dažādi apstākļi, lūdzu, iepazīstieties ar papildinformāciju zemāk!) [4]

  • APTUVENI 60 MIN. – LEAF 39 kWh AKUMULATORA ĀTRĀ UZLĀDE NO 20% LĪDZ 80%. [4]
  • APTUVENI 60 MIN. – LEAF 39 kWh AKUMULATORA ĀTRĀ UZLĀDE NO 20% LĪDZ 80%. [4]
Nissan LEAF Norde

KUR UN KAD UZLĀDĒT?

Dzīve ar Nissan LEAF ir vienkārša, jo visi rīki Jums ir pieejami, vien nospiežot pogu. Izplānojiet savu braucienu kartē, apskatiet visas uzlādes stacijas, kas atrodas Jūsu maršruta tuvumā, un piekļūstiet visai nepieciešamajai informācijai, navigācijai, ziņām un izklaidei, izmantojot mūsu lietotni!

Sirdsmiers ir katra Nissan automobiļa standarta aprīkojumā

8 gadu / 160 000 km akumulatora kapacitātes garantija

Nissan LEAF ir 5 gadu / 100 000 km (atkarībā no tā, kas iestājas pirmais) garantija (tā sastāv no 3 gadu / 100 000 km ražotāja garantijas un 2 gadu Nissan 5★ pagarinātās garantijas, kuru kā apdrošināšanas pakalpojumu piedāvā Nissan International Insurance Limited), 5 gadu / 100 000 km (atkarībā no tā, kas iestājas pirmais) garantija elektroautomobiļu komponentiem un 8 gadu / 160 000 km (atkarībā no tā, kas iestājas pirmais) litija jonu akumulatora kapacitātes garantija. Litija jonu akumulatora kapacitātes garantija garantē to, ka akumulators saglabās jaudu vismaz 9 no 12 iedaļu līmenī saskaņā ar akumulatora jaudas līmeņa rādījumu, kas attēlots automobiļa mērinstrumentu panelī.

Nissan LEAF ir aprīkots ar modernām inteliģentās braukšanas tehnoloģijām, ieskaitot e-Pedal un ProPILOT Assist, (3) nodrošinot papildu enerģiju un braukšanas aizrautību. 100% elektriskais Nissan LEAF ir perfekta Nissan inteliģentās mobilitātes izpausme.

Pārliecību sniedzošas tehnoloģijas

Nissan inteliģentā mobilitāte maina to, kā Jūs pārvietojaties. Šīs modernās tehnoloģijas palīdz Jums būt savienotākam, pārliecinātākam un spēt labāk kontrolēt jebkuru situāciju. Tās palīdz Jums nokļūt tur, kur nepieciešams, un pat ir gatavas Jums nākt palīgā, ja nepieciešams. Pateicoties tam, braukšana kļūst daudz dabiskāka, un Jūs varat koncentrēties uz galveno. [2]  Sajūtiet nākotni jau tagad!

INTELIĢENTA BRAUKŠANA

Izbaudiet braukšanu ar ProPILOT Assist!

Aizmirstiet par stresu, esot pie stūres! Nissan ProPILOT Assist [1] Jums palīdzēs un atvieglos braukšanu. Vien nospiežot pogu, tas parūpēsies par vairākiem ikdienas autovadīšanas uzdevumiem – palīdzēs būt noteiktā attālumā no priekšā braucošā transportlīdzekļa, apstāsies un atkal atsāks braukšanu, lai Jūs iekļautos satiksmes plūsmā, un noturēs Jūsu automobili savas braukšanas joslas vidū. Tas ir kā papildu acu pāris un palīdzīga roka, ikreiz kad Jums ir nepieciešams atbalsts. [2]

Nissan ProPILOT Park

Lai šauras un grūti pieejamas stāvvietas vairs Jūs nebiedē! Kontrolējot stūri, paātrinājumu, bremzes, ātrumu pārslēgšanu un stāvbremzi, ProPILOT Park pats uzmanīgi novieto Jūsu Nissan LEAF stāvvietā. Tas pat pats var atpazīt brīvu stāvvietu. Viss, kas Jums jādara, ir jāizvēlas stāvvietas veidu (priekšā, aizmugurē vai paralēli), jāatlaižas sēdeklī un jāļauj ProPILOT Park paveikt darbiņu. [2] 

BRAUKŠANA, IZMANTOJOT E-PEDAL

Braucot ar e-Pedal, izmantojiet tikai vienu pedāli, lai uzņemtu ātrumu, un atlaidiet to, lai samazinātu ātrumu! Jūs pat varat pilnībā apturēt savu automobili stāvā ceļa posmā, nepieskaroties pedāļiem. Pilnīgam sirdsmieram, ja nepieciešams, Jūs jebkurā mirklī varat nobremzēt arī ar ierasto bremžu pedāli.

DINAMISKA VADĀMĪBA, PATEICOTIES ZEMAM SMAGUMA CENTRAM

Zem Nissan LEAF grīdas uzstādītais akumulatoru bloks rada zemu smaguma centru, kas palīdz samazināt automobiļa sasvēršanos, izbraucot līkumus un veicot pagriezienus, un nodrošina lielisku gaitu un vienmērīgu vadāmību.

REDZIET UN SAJŪTIET VAIRĀK!

Autovadītāja brīdinājuma sistēmas uzrauga situāciju Jums apkārt

Inteliģentais apkārtskata monitors

Pateicoties 4 kamerām, kas nodrošina virtuālu 360˚ skatu uz Jūsu Nissan LEAF it kā no putna lidojuma skatu punkta, kā arī atsevišķi ieslēdzamiem automobiļa priekšpuses, aizmugures un apmales puses skatiem, kas redzami dalītā ekrānā, automobiļa novietošana stāvēšanai pat visšaurākajās vietās tagad ir vienkāršāka par vienkāršu. Papildus tam, Jūs arī tiksiet informēts par Jūsu automobiļa tuvumā esošiem kustīgiem objektiem.

Dinamiskās braukšanas tehnoloģijas palīdz izlīdzināt gaitu

Nissan LEAF izmanto tehnoloģijas, kas strādā kā neredzams burvis, palīdzot Jums līgani pārvarēt ātrumvaļņus, izbraukt līkumus un iekarot stāvus ceļus, padarot katru braucienu vienmērīgāku, plūdenāku, patīkamāku un akurātāku. [2]

Modrs un palīdzošs

Sākot ar īslaicīgu tālo gaismu pārslēgšanu, kad pretim brauc cits automobilis, līdz Jūsu informēšanai par to, ka Jums nepieciešama atpūta, Nissan LEAF ir aprīkots ar inteliģentās mobilitātes iezīmēm, kas var palīdzēt, lai ikvienam padarītu ceļu vienkāršāku, laimīgāku un drošāku. [2]

UZZINĀT VAIRĀK PAR NISSAN INTELIĢENTO MOBILITĀTI

ESIET SAVIENOJUMĀ!

NissanConnect – informācija un izklaide, lai kur arī Jūs atrastos

Tehnoloģijas, kas savieno Jūs ar Jūsu "pasauli"

Jūsu Nissan LEAF salonā Nissan inteliģentā mobilitātes tehnoloģijas Jūs savieno, informē un izklaidē. Pārbaudiet nobraucamo attālumu, sinhronizējiet savu viedtālruni ar automobili, atskaņojiet savu iemīļotāko mūziku, izmantojiet savas iecienītākās viedtālruņa lietotnes un daudz ko citu!

NissanConnect Services viedtālruņa lietotne – Jūs esat vadībā

Radīta Nissan automobiļiem, NissanConnect Services viedtālruņa lietotne [4] ļauj Jums piekļūt savam Nissan LEAF un kontrolēt dažādas tā funkcijas attālināti. Vēlaties iestatīt komfortablu gaisa temperatūru automobiļa salonā pirms iekāpšanas? Vēlaties pārbaudīt nobraucamo attālumu vai uzlādes stāvokli? Vēlaties attālināti aizslēgt automobiļa durvis vai noskaidrot, kur atrodas Jūsu LEAF? Paveiciet to visu un daudz ko citu, izmantojot NissanConnect Services lietotni!

PĀRBAUDIET ENERĢIJAS RĀDĪTĀJU UN NOBRAUCAMO ATTĀLUMU!

Skatiet vienkopus visu svarīgāko informāciju, tostarp nobraucamo attālumu, akumulatora uzlādes līmeni un enerģijas patēriņu!

UZLĀDES LAIKS

Cik pilns ir Jūsu automobiļa akumulators? Uzzināsiet to uzreiz, ātri ieskatoties viegli nolasāmajā displejā.

NAVIGĀCIJAS NORĀDES

Ievadiet galamērķi un saņemiet norādes par katru veicamo pagriezienu, redzot informāciju tieši savā acu priekšā!

BORTA DATORS

Sekojiet līdzi nobrauktajam attālumam, enerģijas patēriņam, vidējam braukšanas ātrumam un citai informācijai!

ENERĢIJAS EKONOMIJA

Sekojiet līdzi sava automobiļa enerģijas patēriņam un nobraucamajam attālumam, lai autovadīšana būtu informētāka!

Ietilpīgs un praktisks automobilis

Nissan LEAF ir kā radīts Jūsu ikdienai. No priekšējām un aizmugurējām USB pieslēgvietām līdz plašai un pielāgojamai bagāžas telpai, LEAF viss ir tieši tur, kur Jums tas ir nepieciešams, un tas piedāvā pietiekami daudz vietas visam, kas Jums ir nepieciešams gan ikdienā, gan tālākos braucienos. 

TEHNISKĀ INFORMĀCIJA

Nissan LEAF – izmēri un specifikācijas

NISSAN LEAF SPECIFIKĀCIJAS

Lielāks griezes moments, lielāka jauda

Nissan LEAF pilnīgi elektriskais motors piedāvā iespaidīgu un tajā pašā laikā līdzenu paātrinājumu, jo 100% griezes moments ir pieejams visu laiku. Pievienojiet jaudu un efektivitāti, un Jūs iegūsiet kombināciju, kas teicami piemērota gan braukšanai pa lielceļiem, gan satiksmei pilsēta, gan lauku ceļiem! Uzziniet vairāk par LEAF inovatīvo, pilnībā elektrisko motoru!

PIEMĒROJAS VISĀM JŪSU VAJADZĪBĀM

Pietiekami daudz vietas visiem Jūsu plāniem

Vai tā būtu golfa spēle pēcpusdienā, vai diena pludmalē, Nissan LEAF 435 cm2 lielajā bagāžas nodalījumā būs vieta it visam. Ērtībām un pielāgojamībai tajā arī ir 60/40 dalījuma aizmugurējie sēdekļi un zema bagāžas nodalījuma grīda lielākai un smagākai bagāžai.

NOLOKĀMI AIZMUGURĒJIE SĒDEKĻI

Tā kā aizmugures sēdekļus var nolocīt, radot gandrīz gludu virsmu, Jums nebūs grūti savā nākamajā ceļojumā paņemt līdzi arī lielākas mantas, piemēram, velosipēdu.

ATTIECĪBĀ 60/40 SADALĀMI AIZMUGURĒJIE SĒDEKĻI

Jums jāved gan pasažieri, gan bagāža? Vienkārši nolokiet vienu no 60/40 sadalāmajiem aizmugures sēdekļiem, un Jūsu Nissan LEAF vieta pietiks visiem un visam!

IZMANTOJIET VISAS PIEEJAMĀS SĒDVIETAS!

Pateicoties Nissan LEAF ietilpīgajam bagāžas nodalījumam, Jums būs pietiekami daudz vietas bagāžai, neupurējot pasažieru sēdvietu skaitu.

BAGĀŽAS NODALĪJUMA PLAUKTS

Paslēpiet savas mantas no ziņkārīgām acīm ar bagāžas nodalījuma plauktu, kas pārvietojas uz augšu, kad atverat bagāžas nodalījuma durvis!

ATZINĪBA UN APBALVOJUMI

Modernas drošības tehnoloģijas, kas nodrošina pilnīgu sirdsmieru

Piecu zvaigžņu Euro NCAP drošības novērtējums

2018. gadā Euro NCAP ieviesa jaunus testus, kas paredzēti galveno sadursmju scenāriju izvērtēšanai, kuros ir iesaistīti automobiļi, riteņbraucēji un gājēji. Nissan LEAF šajos testos saņēma 93% vērtējumu pieaugušo drošībai un 86% – bērnu aizsardzībai. Nissan LEAF ir aprīkots ar modernām drošības sistēmām, optiskām un radara tehnoloģijām, kas piedāvā tādus risinājumus kā, piemēram, gājēju atpazīšana un atzinību ieguvušo ProPILOT Assist sistēmu. [2] Braucot ar Nissan LEAF, Jūs varat baudīt drošāku un pārliecinātāku autovadīšanas pieredzi, zinot, ka tas ir saņēmis augstāko – 5 zvaigžņu – Euro NCAP drošības novērtējumu.

Piecu zvaigžņu Green NCAP novērtējums

Ļoti respektablās Eiropas jaunu automobiļu novērtēšanas programmas – Euro NCAP – ietvaros Green NCAP programma atbalsta videi draudzīgu, energoefektīvu, bezizmešu automobiļu ražošanu, piešķirot nozares standartiem atbilstošu atzinību, lai uzlabotu gaisa kvalitāti un samazinātu resursu izmantošanu. Kā Nissan inteliģentās mobilitātes ikona Nissan LEAF ir viens no plašražošanas elektrisko automobiļu pamatlicējiem, nosakot jaunus standartus tam, kā automobiļiem tiek nodrošināta jauda, kā tie tiek vadīti un iekļauti sabiedrībā. Pateicoties Nissan LEAF vadošajām bezizmešu tehnoloģijām, tas sasniedza maksimālo rezultātu tīra gaisa testos un saņēma 10 punktu vērtējumu no 10 iespējamajiem, tā apliecinot savu videi draudzīgo sniegumu.

Ar izteiktām, aerodinamiskām līnijām, izteiksmīgu "peldošā" jumta dizainu un Nissan raksturīgo "V-motion" priekšējo resti, Nissan LEAF izskatās tikpat moderns, kā tajā esošās tehnoloģijas. Esiet drosmīgs, atklājiet savu piedzīvojumus alkstošo dabu! Izbaudiet aizrautību, ko sniedz braukšana ar šo dinamisko, 100% elektrisko automobili!

AUTOMOBIĻU KONFIGURATORS

Izveidojiet savu perfekto LEAF!

Izveidojiet sev vispiemērotāko Nissan LEAF, izvēloties automobiļa virsbūves krāsu, aprīkojumu un daudz ko citu!

IZVEIDOJIET SAVU LEAF!

Īpašie piedāvājumi

Uzziniet par iespēju saņemt valsts atbalstu 4 500 € apmērā!

UZZINĀT VAIRĀK

UZLĀDE

Padariet savu dzīvi komfortablāku!

Elektroautomobiļa uzlādes ierīce mājās

Baudiet ātrāku un ērtāku uzlādi mājās!

STILS

Pievienojiet papildu akcentus!

17" AR DIMANTU SLĪPĒTI VIEGLMETĀLA DISKI, BOLD, DARK GREY, AR ZILĀM JOSLĀM

IZGAISMOTAS SĀNU DURVJU SLIEKŠŅU AIZSARGUZLIKAS

Bagāžas nodalījuma durvju apdare, Blue

SĀNU SPOGUĻU UZLIKAS, BLUE

HAIZIVS SPURAS TIPA ANTENA, BLACK

BAGĀŽAS PĀRVADĀŠANA

LEAF strādā Jūsu labā

Uz sakabes āķa stiprināms velosipēdu turētājs

Dodoties atpūtas braucienā pie dabas, ērti paņemiet līdzi velosipēdus!

Jumta šķērsstieņi no alumīnija

Jumta šķērsstieņi no alumīnija palīdz vēl vairāk palielināt bagāžas pārvadāšanas iespējas (35 kg maksimālā slodze).

AIZSARDZĪBA

Ilgāk saglabājiet sava LEAF teicamo izskatu gluži kā jaunu!

ABPUSĒJS BAGĀŽAS NODALĪJUMA IELIKTNIS (VIENA PUSE NO GUMIJAS, OTRA – NO VELŪRA)

AIZMUGURES BAMPERA AUGŠDAĻAS AIZSARGUZLIKA UN BAGĀŽAS UZGLABĀŠANAS UN SADALĪŠANAS SISTĒMA

DUBĻUSARGI (PRIEKŠĀ UN AIZMUGURĒ), WHITE PEARL

PĀRSEGS VISIEM LAIKAPSTĀKĻIEM

AUTOMOBIĻA SALONA PAKLĀJIŅI NO VELŪRA

SIA “Norde” 2022.gada 19.aprīlī ar SIA “Vides investīciju fonds” ir noslēgusi Līgumu par projekta “SIA “Norde” atbalsts bezemisiju un mazemisiju transportlīdzekļu tirdzniecībai” Nr. EKII – 5/21 īstenošanu. Minētā līguma ietvaros SIA “Norde” nodrošina iespēju iegādāties bezemisiju un mazemisiju transportlīdzekļus ar EKII finasējumu. Projekta ietvaros SIA “Norde” piedāvātie transportlīdzekļi atrodami vietnē www.ekii.lv