Jaunais Qashqai ar inovatīvo e-POWER piedziņu / SIA NORDE / Jaunumi

Jaunais Qashqai ar inovatīvo e-POWER piedziņu

Jaunais qashqai ar e-power piedziņas sistēmu

• Unikāla elektrificēta spēka piedziņa atsaucīgākai, klusākai, efektīvākai braukšanai

Jaunais Qashqai būs pirmais Eiropas modelis ar e-POWER sistēmu

• Gateway spēka piedziņa nodrošinās elektromobiļa braukšanas sajūtu bez nepieciešamības auto uzlādēt

Jaunais Qashqai būs pirmais modelis Eiropā, kas tiks aprīkots ar Nissan jauno un unikālo e-POWER piedziņas sistēmu. Ekskluzīvā e-POWER sistēma ir Nissan viedās mobilitātes stratēģijas galvenā sastāvdaļa un unikāla pieeja elektrifikācijai, padarot ikdienas braukšanu gan patīkamu, gan efektīvu.

“Ieviešot inovatīvo e-POWER sistēmu jaunajā Qashqai, krosoveru segments tiks papildināts ar Nissan uzņēmumam rakasturīgo novatorisko garu. Lietotājiem izbaudīs elektromobiļa braukšanas pieredzi, bez uzlādes vajadzības, kā arī, e-POWER kalpos kā nozīmīgs pavērsiens Nissan elektrifikācijas stratēģijā," sacīja Gijoms Kārtjē, Nissan AMIEO reģiona priekšsēdētājs.

Kāpēc e-POWER?

Nissan pētījumi liecina, ka Eiropas krosoveru patērētāji vairāk nekā 70% sava laika pavada, braucot pilsētas un piepilsētas vidē. Pētījumi arī rāda, ka patērētāji jūtas spiesti piekāpties braukšanas pieredzes baudījuma ziņā, lai transportlīdzekļa izvēle būtu ekoloģiskāka. Lai reaģētu uz šo tendenci, Nissan izstrādāja e-Power sistēmu, kas īpaši pielāgota Eiropas patērētāju vajadzībām. Tā piedāvā optimālu degvielas ekonomiju ar elektromobiļa braukšanas sajūtu, pateicoties divu Nissan specializāciju kombinācijai: uzlabotai akumulatora un motora tehnoloģijai, kā arī inovatīvam iekšdedzes dzinējam ar mainīgu kompresijas pakāpi.

Tādējādi e-POWER ir ideāla tehnoloģija tiem, kuri nevar vai nevēlas atvēlēt laiku, lai uzlādētu auto ar kabeli, bet ikdienā ir jābrauc pilsētā vai piepilsētā, un kuri ir gatavi spert pirmo soli, pārejot pilnībā uz elektromobili nākotnē.

100% elektriski piedziņas riteņi

e-POWER sistēmu veido augstas jaudas akumulators, kas papildināts ar maināmas kompresijas pakāpes 1,5 litru trīscilindru turbo benzīna dzinēju, kas ģenerē 156 zirgspēku – jaudas ģenerators, pārveidotājs un 140 kW elektromotors ar līdzīgu izmēru un jaudu, kāds ir Nissan elektriskajos transportlīdzekļos. Benzīna dzinējs ģenerē elektrību, ko caur pārveidotāju var pārvadīt uz akumulatoru bloku, elektromotoru vai abiem, atbilstoši braukšanas scenārijam.

ggggfgfg
Vislabāk pārdotā spēka piedziņas tehnoloģija

e-POWER sistēma pirmo reizi tika ieviesta Japānā 2017. gadā kompaktajā ģimenes automašīnā Note, un tā kļuva par Japānas visvairāk pārdoto automašīnu 2018. gadā. Lai apmierinātu Eiropas patērētāju prasības un viņu ikdienas braucienus pilsētā vai piepilsētā, jaunajam Qashqai e-POWER instalācija ir ievērojami uzlabota.

Sistēmas e-POWER priekšrocība ir tāda, ka dzinējs darbojas tā optimālajā diapazonā un vislabākajā kompresijas pakāpē, kas nodrošina izcilu degvielas efektivitāti un zemāku CO2 izmešu līmeni salīdzinājumā ar tradicionālo iekšdedzes motoru, kā arī izsmalcinātu piedziņu, pateicoties samazinātam dzinēja trokšņa līmenim. Un papildu priekšrocība ir e-POWER minimālā ietekme uz pilsētas gaisa kvalitāti.

Pateicoties tīrajai elektromotora piedziņai, griezes momenta padeve nav aizkavēta, kā tas var būt tradicionālā hibrīda gadījumā, kur var pēkšņi palielināties dzinēja apgriezienu skaits, jo tas reaģē uz akseleratora pieprasījumu pēc tūlītējas paātrinājuma. Tūlītēja e-POWER sistēmas reakcija nodrošina unikālu un aizraujošu braukšanas pieredzi jebkuros braukšanas apstākļos.

Lai iegūtu plašāku informāciju par Nissan produktiem, pakalpojumiem un apņemšanos nodrošināt ilgtspējīgu mobilitāti meklejiet Nissan Norde jaunumu sadaļā vai Nissan Global mājas lapā.