X-TRAIL

Pilnīgi jaunais Nissan X-TRAIL ar e-POWER tehnoloģiju – elektrificēts ģimenes krosovers

SPĒKA PIEDZIŅA EKSTERJERA DIZAINS INTERJERS UN BAGĀŽAS NODALĪJUMS DROŠĪBAS UN AUTOVADĪŠANAS PALĪGSISTĒMAS CENU LAPA PDF

Pilnīgi jaunais X-Trail ar e-POWER. Padariet braukšanu aizraujošāku!

Nissan e-POWER ir unikāla, elektrificēta tehnoloģija, kuras pamatā ir efektīvs benzīna dzinējs, kas uzlādē akumulatoru, tādējādi nodrošinot atsaucīgu un klusu braukšanas pieredzi bez nepieciešamības automobili uzlādēt. Papildus tam jaunais X-Trail ir pieejams arī ar e-4ORCE pilnpiedziņas tehnoloģiju, kas nodrošina vēl vairāk jaudas un stabilu vadāmību.

e-POWER
Unikāla, elektrificēta braukšanas pieredze. Tas ir Nissan e-POWER.

Atsaucīgs un vienmēr gatavs piedzīvojumiem, bez nepieciešamības uzlādēt

Ar e-POWER inovācijas neapstājas. Nissan e-POWER ir unikāla, elektrificēta tehnoloģija, kas ir kas vairāk par hibrīda tehnoloģiju. Tā nodrošina atsaucīgu, klusu sniegumu, pateicoties akumulatora darbinātam elektriskajam motoram, ko pastāvīgi uzlādē degvielu efektīvi izmantojošs benzīna dzinējs. Bez nepieciešamības uzlādēt, tikai aizraujošs un efektīvs sniegums.

e-4ORCE
Elektrificēta braukšanas pieredze. e-POWER ar pilnpiedziņas kontroli. Tas ir Nissan e-4ORCE.

e-POWER ar e-4ORCE pilnpiedziņas tehnoloģiju

Jūs un Jūsu pasažieri gūsiet maksimālu braukšanas baudu, pateicoties šai spēcīgajai, plūstošajai, elektrificētajai braukšanas pieredzei. Nissan e-4ORCE ir unikāla pilnpiedziņas elektriskā tehnoloģija, kas piedāvā ideālu līdzsvaru starp jaudu un nepārspējamu kontroli. Pateicoties lielākai saķerei un stabilākai vadībai, brauciet ar vēl lielāku pārliecību!

Automātiskās pārnesumkārbas pārnesumu pārslēgs

Pievilcīgais pārnesumu pārslēgs ļauj ērti pārslēgties starp X-Trail braukšanas režīmiem, izmantojot "D" braukšanas režīmu labākai dzinēja kontrolei un "B" braukšanas režīmu, kas pieejams e-POWER un e-4ORCE versijām, uzlabotai akumulatora reģenerācijai.

Vienmērīga un stabila braukšanas pieredze neatkarīgi no sēdvietas

Paātrināšanās, bremzēšana un līkumu izbraukšana. Tas viss ietekmē braukšanas stabilitāti. Pilnīgi jaunais Nissan X-Trail ar e-4ORCE pilnpiedziņas tehnoloģiju teju ideāli līdzsvaro svara sadalījumu un precīzi kontrolē griezes momentu, lai braukšana būtu vienmērīga un stabila. Brauciena beigās Jūsu pasažieri būs atpūtušies un mundri neatkarīgi no izvēlētās sēdvietas brauciena laikā.

Digitālais kombinētais mērinstrumentu panelis ar enerģijas plūsmas mērītāju

Ar X-Trail e-POWER enerģijas plūsmas mērītāju Jūs varat izvēlēties kādu no konfigurējamiem informācijas attēlošanas režīmiem 12,3” augstas izšķirtspējas kombinētajā mērinstrumentu panelī – no navigācijas un izklaides informācijas līdz pat automobiļa enerģijas patēriņa skatīšanai.

e-Pedal Step

e-Pedal Step ir unikāls Nissan risinājums, kas sniedz iespēju efektīvi paātrināt un palēnināt automobiļa gaitu, izmantojot tikai akseleratora pedāli pie ātruma, kas ir lielāks par 10 km/h. Bremžu pedāli var izmantot straujākai bremzēšanai un automobiļa pilnīgai apturēšanai.

Ar pilnīgi jauno X-Trail dodieties piedzīvojumos ar stilu!

Jūsu klātbūtni skaļi piesaka stilīgi LED lukturi un izteiksmīgi priekšējie gaisa ventilācijas vārsti. Jaunais Nissan X-Trail izskatās tikpat moderns, kā tehnoloģijas tajā. Valdzinošs un gatavs piedzīvojumiem.

LED PRIEKŠĒJIE LUKTURI

Jaudīgie LED priekšējie lukturi ir daļa no X-Trail satriecošā dizaina.

BUMERANGA DIZAINA AIZMUGURĒJIE LUKTURI

Bumeranga dizaina aizmugurējie lukturi piešķir X-Trail nesajaucamu siluetu naktī.

"V-MOTION" PRIEKŠĒJĀ RESTE

"V-Motion" priekšējā reste ir Nissan dizainam raksturīga iezīme, kas X-Trail pārliecinoši iekļauj aizraujošo Nissan krosoveru saimē.

20" VIEGLMETĀLA DISKI

Izcelieties ar īpaša dizaina vieglmetāla diskiem!

PANORĀMAS STIKLA JUMTS

Panorāmas stikla jumts padarīs Jūsu ierašanos vēl stilīgāku.

e-4ORCE LOGOTIPS

Šis unikālais e-4ORCE logotips papildina jaunā X-Trail izsmacināto stilu.

EKSTERJERA IZMĒRI

Nissan X-Trail – piemērots izmērs jebkādiem piedzīvojumiem

A – KOPĒJAIS GARUMS:

4 680 mm

B – GARENBĀZE:

2 705 MM

C – KOPĒJAIS PLATUMS:

1 840 MM

(bez spoguļiem)

D – KOPĒJAIS AUGSTUMS:

1 725 MM

Vieta piedzīvojumiem līdz pat 7 pasažieriem

Sasēdiniet savā automobilī līdz pat 7 pasažieriem un aizmirstiet drāmu par to, kurš sēdēs kurā vietā! Pateicoties USB pieslēgvietām priekšā un aizmugurē, esiet nepārtrauktā savienojumā un, izmantojot inovatīvos bagāžas atdalītājus, kuri piedāvā līdz 16 dažādām konfigurācijas iespējām, pielāgojiet bagāžas nodalījumu tā, lai tas būtu ideāli piemērots katram Jūsu piedzīvojumam!

AUTOMOBIĻA SALONA DETAĻAS

Jūsu izsmalcinātā, bet praktiskā telpa ģimenei

LĪDZ 35 COLLĀM IZKLAIDES UN INFORMĀCIJAS

Sekojiet līdzi informācijai 12,3” pilnībā digitālajā mērinstrumentu panelī, 12,3” NissanConnect ekrānā (1) un saņemiet norādes un noderīgu informāciju 10,8” projicējošajā displejā!

CENTRĀLĀ KONSOLE

Nissan X-Trail centrālā konsole zem sava ergonomiskā dizaina slēpj arī lielu, apgaismotu un praktisku uzglabāšanas vietu.

LIELĀKS 12,3" HD NISSANCONNECT SISTĒMAS EKRĀNS

Izvēlieties vēlamo skatu lielajā NissanConnect ekrānā, atskaņojiet savu iemīļotāko mūziku un izmantojiet viedtālruņa lietotnes, kā arī moderno navigāciju un informāciju par satiksmi tiešsaistē!

LĪDZ PAT 7 SĒDVIETĀM

Paņemiet līdzi visu savu ģimeni vai draugus!

DAUDZPUSĪBA

Praktiskums tā labākajās izpausmēs

Bagāžas nodalījuma ietilpība

Bagāžas nodalījuma ietilpība (ar nolocītiem sēdekļiem)

Plaši atveramas aizmugures sānu durvis

KOMFORTS

X-Trail parūpēsies par visu Jūsu ģimeni

ISOFIX stiprinājumi

Pieejams ar četriem ISOFIX stiprinājuma punktiem bērnu sēdeklīšiem un vietu ērtai trešā bērna apsēdināšanai otrās sēdekļu rindas vidū.

Bose Premium audio sistēma

Ļaujieties dziļiem, jaudīgiem basiem un dzidrai un dabiskai skaņai, pateicoties Bose 10 skaļruņu Premium audio sistēmai!

eleganta centrālā konsole

Pieejama neatkarīgi no spēka piedziņas, tā piedāvā LED apgaismotu uzglabāšanas vietu, kas eleganti novietota apakšā, radot minimālistisku un praktisku salona dizainu.

trīszonu gaisa kondicionēšanas sistēma

Pielāgojieties visu pasažieru komfortam ar šo trīszonu gaisa kondicionēšanas sistēmas funkciju! Priekšā un aizmugurē sēdošie pasažieri vai noregulēt gaisa temperatūru atbilstoši savām vajadzībām.

aizmugurējais saulessargs

Pasargājiet aizmugurē sēdošos pasažierus no karstuma un gaismas ar aizmugurējās sānu durvīs integrētajiem saulessargiem! Pateicoties tiem, ikviens var ērti atlaisties un izbaudīt patīkamu braukšanu.

X-Trail autovadītāja palīgsistēmas – drošākiem piedzīvojumiem kopā ar ģimeni

Iedomājieties, kā būtu, ja ar Jums katrā braucienā būtu attapīgs un izpalīdzīgs stūrmanis! Tas brīdina Jūs, palīdz Jums novietot automobili stāvvietā, saglabāt drošu pozīciju savā braukšanas joslā un daudz ko citu! Uzziniet vairāk par visām mūsu tehnoloģijām!

PROPILOT AR NAVI-LINK
Iepazīstieties ar savu attapīgo stūrmani!

Ar ProPILOT Jūs un Jūsu ģimene esat drošās rokās. Pilnīgi jaunais Nissan X-Trail ir aprīkots ar moderno ProPILOT ar Navi-Link tehnoloģiju, kas ir radīta, lai Jūsu automobilis atrastos tur, kur tam jābūt – savas braukšanas joslas vidū un iepriekš iestatītā attālumā no priekšā braucošā automobiļa. Tas arī izmanto iebūvētās TomTom® kartes, lai palīdzētu Jums izbraukt līkumus, krustojumus, nobrauktuves utt.

MODERNIE BRAUKŠANAS EKRĀNI
Tehnoloģijas, kas rūpējas par Jums

Saglabājiet uzmanību, nenovēršot skatu no ceļa! Ātruma ierobežojumu, navigācijas un citai informācijai tiekot nevainojami attēlotai uz Jūsu automobiļa vējstikla 10,8" projicējošajā displejā.

AUTOVADĪŠANAS PALĪGSISTĒMAS UN DROŠĪBAS TEHNOLOĢIJAS

Pilns intuitīvu tehnoloģiju klāsts, lai palīdzētu Jums katrā ģimenes piedzīvojumā

inteliģentā priekšējās sadursmes riska brīdinājuma sistēma

Tā darbojas ka Jūsu otrais acu pāris, kas vēro, vai priekšā nav bīstamu situāciju. Šī sistēma spēj noteikt Jums priekšā strauji bremzējošus automobiļus un, ja nepieciešams, savlaicīgi Jūs brīdina, lai Jūs samazinātu braukšanas ātrumu.

inteliģentā kruīza kontrole

Tā nosaka attālumu un relatīvo ātrumu Jūsu un priekšā braucošajam automobilim, lai, Jums braucot, saglabātu drošu, iepriekš iestatītu attālumu.

inteliģentā ārkārtas bremzēšanas sistēma ar palīdzību krustojumos un gājēju un velosipēdistu atpazīšanu

Šī sistēma seko līdzi situācijai, nosakot, vai priekšā nav automobiļu, brīdina Jūs un pat aptur automobili sadursmes riska gadījumā. Pieejama arī ar gājēju un riteņbraucēju noteikšanas un krustojumu palīgsistēmu, tā konstatē automobiļus, kuri krustojumā šķērso Jūsu ceļu.

automātiskā bremzēšanas sistēma, braucot atpakaļgaitā

Tā palielina drošību, novietojot automobili stāvēšanai. Ja, braucot atpakaļgaitā, Jūsu X-Trail aizmugurē sistēma konstatē nekustīgu objektu, sistēma var automātiski nobremzēt, lai palīdzētu Jums izvairīties no sadursmes.

ārkārtas braukšanas joslas saglabāšanas palīgsistēma

Tā veic nelielas stūrēšanas korekcijas pat lēzenos līkumos. Kontrolējot bremzēšanu ārkārtas situācijās, tā arī atgriež Jūsu X-Trail savas braukšanas joslas vidū.

ārkārtas bremzēšanas sistēma

Tā izmanto radaru tehnoloģijas, lai sekotu automobiļa attālumam līdz priekšā braucošajam automobilim, un brīdina autovadītāju ar skaņas un vizuālu brīdinājuma signālu, lai palīdzētu samazināt automobiļa ātrumu, ja tiek konstatēta potenciāla frontāla sadursme.

Nissan ProPILOT Park

ProPILOT Park uzmanīgi novieto Jūsu X-Trail stāvvietā, kontrolējot stūrēšanu, paātrināšanos un bremzēšanu. ProPILOT Park var par atpazīt brīvu vietu stāvvietā. Viss, kas Jums jādara, ir jāizvēlas stāvvietas veidu, jāatlaižas sēdeklī un jāļauj ProPILOT Park visu paveikt pašam.

Inteliģentais apkārtskata monitors

Pateicoties 360 grādu skatam uz Jūsu automobili un tā tuvējo apkārtni, novietojiet to stāvēšanai ērti un vienkārši! Dalītajā ekrānā Jūs varat redzēt, kas notiek automobiļa priekšpusē, aizmugurē un ielas malā tuvplānā, kā arī saņemt brīdinājumus par tuvumā esošiem kustīgiem objektiem.

 

SAZINIETIES AR MUMS — MĒS ATRODAMIES TIKAI VIENA KLIKŠĶA ATTĀLUMĀ!