Jaunais QASHQAI
Nepārspējams krosovers

Jaunais Nissan Qashqai

Cena, sākot no 23 350 €

Jaunais Nissan Qashqai

Krosoveru dizaina līderis – Nissan Qashqai, piedāvā jaunu SUV redzējumu ar spēcīgām proporcijām, spožu LED apgaismojumu un masīviem 20" vieglmetāla diskiem. Ar par jebkuram citam krosoveram lielāku krāsu izvēli, Jūs noteikti izcelsieties citu vidū.

CENAS APRĪKOJUMS TESTA BRAUCIENS

Pilnīgi jaunā Nissan Qashqai aprīkojuma līmeņi

 • Visia

  23 350 € Cena, sākot no
  Visia
   - 7" krāsains TFT kombinētais mērinstrumentu panelis
   - LED priekšējie lukturi & aizmugurējie lukturi
   - Inteliģentā kruīza kontrole
   - Aizmugurējie automobiļa stāvvietā novietošanas sensori
   - Apsildāmi sānu spoguļi
   - 504L bagāžas nodalījuma tilpums
 • ACENTA

  26 650 € Cena, sākot no
  ACENTA
   - 17" vieglmetāla diski (215/65 R17)
   - 8" informācijas, izklaides un audio sistēmas ekrāns ar 6 skaļruņiem
   - Apsildāmi priekšējie sēdekļi, stūre un priekšējais stikls
   - Inteliģentā atslēga ar dzinēja iedarbināšanas pogu
   - Apple CarPlay® & Android Auto®
   - Bezvadu viedtālruņa lādētājs
 • N-Connecta

  27 750 € Cena, sākot no
   N-Connecta
   - 18" ar dimantu slīpēti vieglmetāla diski (235/55 R18)
   - 12,3" pilnizmēra TFT kombinētais mērinstrumentu panelis
   - 9" informācijas, izklaides, audio un navigācijas sistēmas ekrāns ar Nissan savienojamības pakalpojumiem
   - Apkārtskata monitors ar kustīgu objektu noteikšanas sistēmu
   - Priekšējie automobiļa stāvvietā novietošanas sensori
   - NissanConnected Services
 • Tekna

  30 650 € Cena, sākot no
  Tekna
   - ProPILOT ar Navi-Link vai Advanced Drive Assist
   - Projicējošais ekrāns
   - ProPILOT ar Navi-Link vai Advanced Drive Assist
   - Elektriski, ar brīvroku funkciju vadāmas bagāžas nodalījuma durvis
   - Īpašs automobiļa salona apgaismojums priekšējām sānu durvīm
 • Tekna+

  36 450 € Cena, sākot no
  Tekna+
   - 19" vieglmetāla diski (235/50 R19)
   - Monoformas stila sēdekļi ar daļēji Premium ādas apdari
   - Priekšējo sēdekļu masāžas funkcija (3 režīmi)
   - Inteliģentās atslēgas atmiņas funkcija (autovadītāja sēdekļa un sānu spoguļu pozīcija)
   - Premium Bose audio sistēma ar 10 skaļruņiem
   - Stikla jumts

Prev Next

Valdzinošs izskats, kas liks iemīlēties no pirmā acu uzmetiena...

Krosoveru dizaina līderis – Nissan Qashqai, piedāvā jaunu SUV redzējumu ar spēcīgām proporcijām, spožu LED apgaismojumu un masīviem 20" vieglmetāla diskiem. Ar par jebkuram citam krosoveram lielāku krāsu izvēli, Jūs noteikti izcelsieties citu vidū.     

Pat tā praktiskums ir valdzinošs

Ieslīgstiet sēdekļos ar daļēju Nappa ādas apdari[1] vai autovadītāja un priekšējā pasažiera sēdeklī ar masāžas funkciju! Jūs apburs pielāgojamais digitālais displejs un modernās savienojamības iespējas,[2] un, atklājot to, cik ietilpīgs ir jaunā Qashqai salons, Jūs vienkārši nespēsiet tam pretoties.

plašs virsbūves krāsu klāsts

Atrodiet savu perfekto Qashqai, izvēloties no dažādajām automobiļa virsbūves krāsām, ieskaitot jaunu divu toņu krāsojuma krāsu gammu, kas akcentē krosovera kupejas līnijas! Qashqai vienmēr ir bijis pamanāms.

Nissan Inteliģentā mobilitāte

Nissan Inteliģentā mobilitāte[3] katrā braucienā liek Jums justies vēl pārliecinātākam un savienotākam. Tā uzlabo Jūsu informētību braukšanas laikā un vajadzības gadījumā pat nāk Jums talkā.

Jūs tagad varat braukt, izbaudot lielāku mieru. ProPILOT ar Navi-Link ne tikai palīdz Jums saglabāt Jūsu iestatīto attālumu no priekšā braucošā automobiļa un braukšanas laikā turēties savas braukšanas joslas vidū, tas arī izmanto iebūvētās TomTom® navigācijas kartes.

Redziet, ko vēlaties, nenovēršot acis no ceļa! Jūs varat arī pielāgot Nissan Qashqai projicējošo displeju, lai tas rādītu braukšanas ātrumu, atpazītu un attēlotu ceļa zīmes, naviģētu un rādītu citu noderīgu informāciju. 

Nissan Qashqai 12,3" pielāgojamais mērierīču kopums Jums piedāvā daudz izvēļu. Attēlojiet kartes! Pievienojiet izvēlnes! Novietojiet svarīgu informāciju, kur to nevar nepamanīt! Ar japāņu kiriko stikla ietekmē veidoto fonu tas ir arī stilīgs. 

Sākot jau no standarta aprīkojuma līmeņa, Nissan Qashqai aprīkojumā ir modernas tehnoloģijas, lai Jūs aizsargātu, un Jūs būtu drošībā. Zinot par Euro NCAP 5 zvaigžņu drošības novērtējumu, Jūs varat braukt ar patiesu pārliecību.

Savienojieties ar pasauli sev apkārt, izmantojot modernākās tehnoloģijas!

Nissan Qashqai ir Jūsu uzticamais partneris, kas bagātīgi aprīkots ar modernām tehnoloģijām. Ar Jūsu balss spēku vai vienkāršu pieskārienu, Jūs būsiet pārsteigts par to, ko varat izdarīt.

Alexa Built-In un Google Assistant™

Izmantojot Nissan Action (priekš Google Assistant™) vai Skill (priekš Alexa Built-In), Jūs varat, piemēram, attālināti "pamirkšķināt" sava automobiļa lukturus, kas ir noderīgi pilnā autostāvvietā, pārbaudīt, vai Jūsu automobiļa durvis ir aizslēgtas, nosūtīt galamērķi sava Nissan Qashqai navigācijas sistēmai un vēl daudz ko citu. Tikai pasakiet „OK Google (vai Alexa) ask Nissan!” un pieredziet patiesas ērtības![4]

Mūsdienīga savienojamība

Uzturiet saziņu bez kabeļiem un USB savienojuma! Nissan Qashqai ar bezvadu Apple CarPlay[5] ir daudz ērtāk, un bezvadu uzlāde ir ideāls risinājums Jūsu saderīgajam viedtālrunim.

Sekojiet līdzi savam braucienam un saņemiet jaunāko informāciju, kā arī attālināti piekļūstiet savam Nissan Qashqai!

Uzlabotas navigācijas sistēmas kartes un informācija par satiskmi reāllaikā

Nokļūstiet galamērķi vienkārši un ātri! Nissan Qashqai piedāvā Jums maršruta plānošanas izvēles un pastāvīgi atjauno informāciju, lai palīdzētu izvairīties no satiksmes sastrēgumiem. [6]

Automobiļa "veselības" stāvoklis

Jūs varat pārbaudīt sava Nissan Qashqai riepu gaisa spiediena un eļļas spiediena stāvokli, bremzes un ne tikai to. Saņemt informāciju, ja kaut kas pēķšņi ir ne tā, kā tam būtu jābūt![7]

IEPAZĪSTI PILNĪGI JAUNO UN REVOLUCIONĀRO NISSAN QASHQAI MODELI NORDE SAGATAVOTAJĀ AUTO APSKATĀ.

Izveidojiet to atbilstošu savam personiskajam stilam!

Izskatieties lieliski, paveiciet vairāk! Ar savu inovatīvo dizainu, Nissan Qashqai dzīvesveida aksesuāri ir ideāli piemēroti gan dzīvei pilsētā, gan ģimenes atpūtai pie dabas.

Eksterjera stila komplekts - eLEGANCY pACK

vILKŠANAS KOMPLEKTS
AizSARDZĪBAS KOMPLEKTS

Attēliem ir ilustrējoša nozīme. Dažos attēlos ir attēlots aprīkojums, kas nav pieejams Latvijā, un attēlos nav parādīts kāds konkrēts automobiļa modelis, aprīkojuma līmenis vai piedāvājums. Parādītās funkcijas var nebūt pieejamas vai var būt pieejamas tikai atsevišķos aprīkojuma līmeņos.

1Materiālā uzrādītās cenas, aprīkojuma līmeņi un aksesuāru klāsts ir informatīva rakstura, un Nissan patur tiesības veikt izmaiņas bez iepriekšēja brīdinājuma. Viss papildaprīkojums un aksesuāri var nebūt savā starpā kombinējami. Lai uzzinātu jaunāko informāciju, lūdzu, sazinieties ar savu Nissan dīleri!

[1]Daļēji ādas, daļēji sintētiskās ādas (PVC) sēdekļi.
[2]Iezīmes atkarībā no versijas ir pieejamas kā standarta vai tikai kā izvēles aprīkojums (par papildu maksu).
***e-POWER versija būs pieejama 2022. gada pavasarī.
[3]Jūs nedrīkstat paļauties tikai un vienīgi uz autovadītāja palīgsistēmām. Dažas funkcijas var nedarboties visos apstākļos un situācijās. Ir spēkā ātruma un cita veida ierobežojumi. Lūdzu, sazinieties ar savu Nissan dīleri, lai iepazītos ar noteikumiem un nosacījumiem attiecībā uz Nissan tehnoloģijām!

[4] Jūs nedrīkstat paļauties tikai un vienīgi uz autovadītāja palīgsistēmām. Dažas funkcijas var nedarboties visos apstākļos un situācijās. Ir spēkā ātruma un cita veida ierobežojumi. Lūdzu, sazinieties ar savu Nissan dīleri, lai iepazītos ar noteikumiem un nosacījumiem, kuri attiecas uz Nissan tehnoloģijām! Lai lietotu šīs funkcijas, ir nepieciešams Amazon® / Google™ konts. Alexa Built-In nodrošina Amazon.com, Inc., un tā var nebūt pieejama visur. Google Assistant™ nodrošina Google Inc., un tas var nebūt pieejams visur. No Nissan neatkarīgu iemeslu dēļ, Alexa Built-In un Google Assistant™ var nebūt pieejami Jūsu valstī, vai var nedarboties atsevišķas to funkcijas. Nissan nenes nekādu atbildību par to, ka Jūsu automobilī var nebūt pieejamas visas vai atsevišķas Alexa Built-In un / vai Google Assistant ™ funkcijas.
[5] Apple CarPlay nodrošina Apple Inc., un tas var nebūt pieejams visur. No Nissan neatkarīgu iemeslu dēļ, Apple CarPlay var nebūt pieejams Jūsu valstī, vai var nedarboties atsevišķas tā funkcijas. Nissan nenes nekādu atbildību par to, ka Jūsu automobilī var nebūt pieejams visas vai atsevišķas Apple CarPlay funkcijas.
[6]Aprīkojums un iezīmes ir atkarīgas no automobiļa modeļa versijas un aprīkojuma līmeņa un ir pieejamas kā standarta aprīkojums vai kā izvēles aprīkojums (par papildu maksu).
[7]Jūs nedrīkstat paļauties tikai un vienīgi uz autovadītāja palīgsistēmām. Dažas funkcijas var nedarboties visos apstākļos un situācijās. Ir spēkā ātruma un cita veida ierobežojumi. Lūdzu, sazinieties ar savu Nissan dīleri, lai iepazītos ar noteikumiem un nosacījumiem, kuri attiecas uz Nissan tehnoloģijām!

 

SAZINIETIES AR MUMS — MĒS ATRODAMIES TIKAI VIENA KLIKŠĶA ATTĀLUMĀ!