QASHQAI

Cena, sākot no 26 190 €

Iepazīstiet Nissan Qashqai elektrificētās piedziņas versijas!
SPĒKA PIEDZIŅAS

Iepazīstiet Nissan Qashqai elektrificētās piedziņas versijas!

Nissan Qashqai ir pieejams ar 2 vai 4 riteņu piedziņu (1) un divām dažādām elektrificētām piedziņas versijām – kā vieglā hibrīda versija un e-POWER.

e-POWER nodrošina elektriskam automobilim raksturīgu braukšanas baudu bez nepieciešamības automobili uzlādēt
e-POWER

e-POWER nodrošina elektriskam automobilim raksturīgu braukšanas baudu bez nepieciešamības automobili uzlādēt

Nissan Qashqai e-POWER, kas ir ideāli piemērots braukšanai pilsētā, piedāvā līganāku, klusāku un, pats galvenais, ekonomiskāku braukšanu ar "EV" režīmu un e-Pedal Step tehnoloģiju.

Izbaudiet unikālu, elektrificētu braukšanas pieredzi!
IZMĒĢINIET QASHQAI e-POWER!

Izbaudiet unikālu, elektrificētu braukšanas pieredzi!

Pirmo reizi izmēģinot Qashqai ar e-POWER tehnoloģiju, Jūs būsiet pārsteigts par sajūtām! Iepazīstiet unikālu, elektrificētu braukšanas pieredzi, ko darbina benzīna ģenerēta elektrība!

Attēliem ir ilustrējoša nozīme. Dažos attēlos ir attēlots aprīkojums, kas nav pieejams Latvijā, un attēlos nav parādīts kāds konkrēts automobiļa modelis, aprīkojuma līmenis vai piedāvājums. Parādītās funkcijas var nebūt pieejamas vai var būt pieejamas tikai atsevišķos aprīkojuma līmeņos.

*Materiālā uzrādītās cenas, aprīkojuma līmeņi un aksesuāru klāsts ir informatīva rakstura, un Nissan patur tiesības veikt izmaiņas bez iepriekšēja brīdinājuma. Viss papildaprīkojums un aksesuāri var nebūt savā starpā kombinējami. Lai uzzinātu jaunāko informāciju, lūdzu, sazinieties ar savu Nissan dīleri!

APRĪKOJUMA LĪMEŅI

QASHQAI MHEV 140 6M/T 2WD Visia

QASHQAI MHEV 140 6M/T 2WD Visia

Cena, sākot no 26 190 €

Izvēlēties

QASHQAI MHEV 140 6M/T 2WD Acenta

QASHQAI MHEV 140 6M/T 2WD Acenta

Cena, sākot no 29 490 €

Izvēlēties

QASHQAI MHEV 140 6M/T 2WD N-Connecta 12.3

QASHQAI MHEV 140 6M/T 2WD N-Connecta 12.3" TFT

Cena, sākot no 30 990 €

Izvēlēties

QASHQAI MHEV 140 6M/T 2WD Tekna

QASHQAI MHEV 140 6M/T 2WD Tekna

Cena, sākot no 34 090 €

Izvēlēties

QASHQAI MHEV 158 Xtronic 2WD Tekna+

QASHQAI MHEV 158 Xtronic 2WD Tekna+

Cena, sākot no 39 890 €

Izvēlēties

Jau atkal tas pārsteidz ar savu neatkārtojamo dizainu

Krosoveru dizaina līderis – Nissan Qashqai, piedāvā jaunu SUV redzējumu ar spēcīgām proporcijām, spožiem LED lukturiem un izteiksmīgiem 20" vieglmetāla diskiem. Ar par jebkuram citam krosoveram lielāku krāsu izvēli, Jūs noteikti izcelsieties citu vidū.

Ieslīgstiet sēdekļos ar daļēju Premium ādas apdari* vai autovadītāja un priekšējā pasažiera sēdeklī ar masāžas funkciju! Jūs apburs pielāgojamais digitālais displejs un modernās savienojamības iespējas**, un, atklājot to, cik ietilpīgs ir jaunā Qashqai salons, Jūs vienkārši nespēsiet tam pretoties.

Izvēlieties Qashqai kādā no stilīgajām automobiļa virsbūves krāsām! Piedāvājumā ir arī divu krāsu krāsojums. Savukārt, Jūsu praktiskā puse noteikti spēs novērtēt Qashqai praktiskos izmērus.

Atklājiet pavisam jaunā Nissan Qashqai komfortu

Vieglā hibrīda versija nodrošina uzlabotu degvielas patēriņa efektivitāti un tajā pašā laikā palielina arī braukšanas prieku. Vieglā hibrīda versijā ir litija akumulators, kas uzglabā bremzēšanas laikā atgūto enerģiju. Šī uzkrātā enerģija ļauj dzinējam izslēgties, braucot mazā ātrumā (zem 30 km/h) vai apstājoties, lai uzlabotu degvielas patēriņu un samazinātu kopējo CO2 izmešu apjomu****. Turklāt, lai samazinātu automobiļa svaru un vēl vairāk uzlabotu tā veiktspēju, durvīs, dzinēja pārsegā un spārnos ir izmantots alumīnijs.

ProPILOT med Navi-Link****

Jūs tagad varat braukt, izbaudot lielāku mieru. ProPILOT***** ar Navi-Link ne tikai palīdz Jums saglabāt Jūsu iestatīto attālumu no priekšā braucošā automobiļa un braukšanas laikā turēties savas braukšanas joslas vidū, tas arī izmanto iebūvētās TomTom® navigācijas kartes tā, ka sistēma var prognozēt, piemēram, līkumus, krustojumus, nobraukšanas joslas un attiecīgi pielāgoties, nodrošinot līdzenāku gaitu. Tas pat var pielāgot Jūsu iestatīto braukšanas ātrumu atbilstoši ceļa zīmēm Jūsu ceļā.

10.8’’ Head-Up Display i vindrutan (HUD)

Nissan Qashqai 12,3" pielāgojamais, pilnībā digitālais informācijas panelis piedāvā daudz izvēļu. Tas attēlo kartes, tam var pievienot izvēlnes un daudz ko citu. Novietojiet svarīgāko informāciju tur, kur to nevar nepamanīt! Ar japāņu Kiriko stikla ietekmē veidoto fonu tas ir arī stilīgs. Zemāku aprīkojuma līmeņu versijās tagad var izbaudīt lielāku – 7" ekrānu, kas ir būtisks uzlabojums, salīdzinot ar iepriekšējo 5" ekrānu.

Ekrāna inovācija ar 12.3" displeju

Nissan Qashqai 12,3" pielāgojamais, pilnībā digitālais informācijas panelis piedāvā daudz izvēļu. Tas attēlo kartes, tam var pievienot izvēlnes un daudz ko citu. Novietojiet svarīgāko informāciju tur, kur to nevar nepamanīt! Ar japāņu Kiriko stikla ietekmē veidoto fonu tas ir arī stilīgs. Zemāku aprīkojuma līmeņu versijās tagad var izbaudīt lielāku – 7" ekrānu, kas ir būtisks uzlabojums, salīdzinot ar iepriekšējo 5" ekrānu.

Inteliģentā ārkārtas bremzēšanas sistēma ar gājēju atpazīšanas tehnoloģiju

Ja pastāv risks sadursmei ar automobili, gājēju vai velosipēdistu, sistēma var noteikt objektus un nobremzēt tā, lai Jūs pilnībā apstātos.

Savienojieties ar pasauli sev apkārt!

Nissan Qashqai ir Jūsu uzticamais partneris, kas bagātīgi aprīkots ar modernām tehnoloģijām. Ar Jūsu balss spēku vai vienkāršu pieskārienu, Jūs būsiet pārsteigts par to, ko varat izdarīt.


Alexa Built-In un Google Assistant™

Izmantojot Nissan Action (priekš Google Assistant™) vai Skill (priekš Alexa Built-In), Jūs varat, piemēram, attālināti "pamirkšķināt" sava automobiļa lukturus, kas ir noderīgi pilnā autostāvvietā, pārbaudīt, vai Jūsu automobiļa durvis ir aizslēgtas, nosūtīt galamērķi sava Nissan Qashqai navigācijas sistēmai un vēl daudz ko citu. Tikai pasakiet „OK Google (vai Alexa) ask Nissan!” un pieredziet patiesas ērtības!******

Automobiļa "veselības" stāvoklis

Jūs varat pārbaudīt sava Nissan Qashqai riepu gaisa spiediena un eļļas spiediena stāvokli, bremzes un ne tikai to. Saņemt informāciju, ja kaut kas pēķšņi ir ne tā, kā tam būtu jābūt!***

Mūsdienīga savienojamība

Uzturiet saziņu bez kabeļiem un USB savienojuma! Nissan Qashqai ar bezvadu Apple CarPlay ******* ir daudz ērtāk, un bezvadu uzlāde ir ideāls risinājums Jūsu saderīgajam viedtālrunim.

Uzlabotas navigācijas sistēmas kartes un informācija par satiskmi reāllaikā

Nokļūstiet galamērķi vienkārši un ātri! Nissan Qashqai piedāvā Jums maršruta plānošanas izvēles un pastāvīgi atjauno informāciju, lai palīdzētu izvairīties no satiksmes sastrēgumiem.**

 Izceliet savu jauno Qashqai vēl vairāk!

Nissan Qashqai aksesuāri padara katru Jūsu dienu spožāku, attapīgāku un vienkāršāku. Akcentējiet Nissan Qashqai izskatu ar kādu no stila vai funkcionālajiem aksesuāru komplektiem un iegūstiet savam automobilim labāko! Parādiet sevi un savu attieksmi ar automobiļa eksterjera un interjera aksesuāriem! Izvēlieties Premium līmeņa, elegantus aksesuārus vai praktiskus aksesuārus, piemēram, sakabes āķi, automobiļa salona paklājiņus, bagāžas pārvadāšanas aksesuārus vai jumta šķērsstieņus!

Elegance Pack

Izceliet sava Nissan Qashqai stilu, pievienojot priekšpuses, aizmugures un sānu apdares elementus, kas pieejami spožā, hromētā krāsā!

Noņemams sakabes āķis

Tā kā jaunā Qashqai maksimālā vilktspēja ir 1400 – 1800 kg (atkarībā no versijas), sakabes āķis ir lielisks risinājums, lai ļautu Jums vilkt treileri, piekabi, kuteri vai kemperi.

Luksusa līmeņa automobiļa salona paklājiņi un abpusējs bagāžas nodalījuma ieliktnis

Luksusa līmeņa automobiļa salona paklājiņi sniedz labāku komfortu, aizsardzību un drošību. Abpusējais bagāžas nodalījuma ieliktnis ir pēc Jūsu izvēles vai nu ar mīkstu apdari, vai robustāks un aizsargāts pret mitriem un sniegotiem laikapstākļiem.

Atklājiet plašo Nissan Qashqai aksesuāru klāstu

*Daļēji ādas, daļēji sintētiskās ādas (PVC) sēdekļi.

**Iezīmes atkarībā no versijas ir pieejamas kā standarta vai tikai kā izvēles aprīkojums (par papildu maksu

***e-POWER versija būs pieejama 2022. gada pavasarī.

****Jūs nedrīkstat paļauties tikai un vienīgi uz autovadītāja palīgsistēmām. Dažas funkcijas var nedarboties visos apstākļos un situācijās. Ir spēkā ātruma un cita veida ierobežojumi. Lūdzu, sazinieties ar savu Nissan dīleri, lai iepazītos ar noteikumiem un nosacījumiem, kuri attiecas uz Nissan tehnoloģijām!

*****ProPILOT ir pieejams ierobežotam automobiļu klāstam un tikai versijām ar automātisko pārnesumkārbu. ProPILOT ir moderna autovadītāja braukšanas palīgsistēmu tehnoloģija, taču tā nevar novērst sadursmju iespējamību. ProPILOT ir paredzēts tikai braukšanai "acis vaļā / rokas uz stūres" režīmā pa autoceļiem (ceļiem, kurus nodala barjeras). Navi-Link sistēma atpazīst ceļa zīmes, taču tā var neatpazīt un nenolasīt visas ceļa zīmes visos apstākļos. Autovadītājam ir jāievēro visas ceļa zīmes uz ceļa un jāievēro ceļu satiksmes noteikumi. Autovadītāja atbildība ir saglabāt modrību, ievērot atļauto braukšanas ātrumu, braukt droši, atbilstoši laika un ceļa apstākļiem, un spēt jebkurā brīdī pārņemt automobiļa vadību. Lai iepazītos ar pilnīgu informāciju, lūdzu, skatiet lietotāja rokasgrāmatu!

******Lai lietotu šīs funkcijas, ir nepieciešams Amazon® / Google™ konts. Alexa Built-In nodrošina Amazon.com, Inc., un tā var nebūt pieejama visur. Google Assistant™ nodrošina Google Inc., un tas var nebūt pieejams visur. No Nissan neatkarīgu iemeslu dēļ, Alexa Built-In un Google Assistant™ var nebūt pieejami Jūsu valstī, vai var nedarboties atsevišķas to funkcijas. Nissan nenes nekādu atbildību par to, ka Jūsu automobilī var nebūt pieejamas visas vai atsevišķas Alexa Built-In un / vai Google Assistant ™ funkcijas.

*******Apple CarPlay nodrošina Apple Inc., un tas var nebūt pieejams visur. No Nissan neatkarīgu iemeslu dēļ, Apple CarPlay var nebūt pieejams Jūsu valstī, vai var nedarboties atsevišķas tā funkcijas. Nissan nenes nekādu atbildību par to, ka Jūsu automobilī var nebūt pieejams visas vai atsevišķas Apple CarPlay funkcijas.