Jaunais Qashqai
Nepārspējams krosovers

Jaunais Nissan Qashqai

Jaunais Nissan Qashqai

Krosoveru dizaina līderis – Nissan Qashqai, piedāvā jaunu SUV redzējumu ar spēcīgām proporcijām, spožu LED apgaismojumu un masīviem 20" vieglmetāla diskiem. Ar par jebkuram citam krosoveram lielāku krāsu izvēli, Jūs noteikti izcelsieties citu vidū.

Tas nu ir noticis – pilnīgi jaunais Nissan Qashqai ir klāt!
Esiet laipni gaidīti atklāt un iepazīt pilnīgi jauno Nissan Qashqai no 21. maija līdz pat 25. maijam NORDE salonā, Skanstes ielā 31a!
 Tas vēl nav viss! Par godu šim notikumam esam sagatavojuši īpašu piedāvājumu - jaunā Nissan Qashqai “Premiere Edition” ar vieglā hibrīda versijas spēka piedziņu par īpašu iepazīšanās piedāvājuma cenu tikai 29 920 €!

Iepazīties ar piedāvājumu

Pirms pilnīgi jaunā Nissan Qashqai iepazīšanas notikuma aicinām atklāt nepārspējamā krosovera jaunās iezīmes.

Pilnīgi jaunais Nissan QASHQAI Jau atkal tas pārsteidz ar savu neatkārtojamo izskatu un mūsdienīgajām tehnoloģijām

Valdzinošs izksats, kas liks iemīlēties no pirmā acu uzmetiena...

Krosoveru dizaina līderis – Nissan Qashqai, piedāvā jaunu SUV redzējumu ar spēcīgām proporcijām, spožu LED apgaismojumu un masīviem 20" vieglmetāla diskiem. Ar par jebkuram citam krosoveram lielāku krāsu izvēli, Jūs noteikti izcelsieties citu vidū.

Pat tā praktiskums ir valdzinošs

Ieslīgstiet sēdekļos ar daļēju Nappa ādas apdari* vai autovadītāja un priekšējā pasažiera sēdeklī ar masāžas funkciju! Jūs apburs pielāgojamais digitālais displejs un modernās savienojamības iespējas,** un, atklājot to, cik ietilpīgs ir jaunā Qashqai salons, Jūs vienkārši nespēsiet tam pretoties.

plašs virsbūves krāsu klāsts

Atrodiet savu perfekto Qashqai, izvēloties no dažādajām automobiļa virsbūves krāsām, ieskaitot jaunu divu toņu krāsojuma krāsu gammu, kas akcentē krosovera kupejas līnijas! Qashqai vienmēr ir bijis pamanāms.

Nissan Inteliģentā mobilitāte

Nissan Inteliģentā mobilitāte**** katrā braucienā liek Jums justies vēl pārliecinātākam un savienotākam. Tā uzlabo Jūsu informētību braukšanas laikā un vajadzības gadījumā pat nāk Jums talkā.

Jūs tagad varat braukt, izbaudot lielāku mieru. ProPILOT ar Navi-Link ne tikai palīdz Jums saglabāt Jūsu iestatīto attālumu no priekšā braucošā automobiļa un braukšanas laikā turēties savas braukšanas joslas vidū, tas arī izmanto iebūvētās TomTom® navigācijas kartes.

Redziet, ko vēlaties, nenovēršot acis no ceļa! Jūs varat arī pielāgot Nissan Qashqai projicējošo displeju, lai tas rādītu braukšanas ātrumu, atpazītu un attēlotu ceļa zīmes, naviģētu un rādītu citu noderīgu informāciju. 

Nissan Qashqai 12,3" pielāgojamais mērierīču kopums Jums piedāvā daudz izvēļu. Attēlojiet kartes! Pievienojiet izvēlnes! Novietojiet svarīgu informāciju, kur to nevar nepamanīt! Ar japāņu kiriko stikla ietekmē veidoto fonu tas ir arī stilīgs. 

Sākot jau no standarta aprīkojuma līmeņa, Nissan Qashqai aprīkojumā ir modernas tehnoloģijas, lai Jūs aizsargātu, un Jūs būtu drošībā. Zinot par Euro NCAP 5 zvaigžņu drošības novērtējumu, Jūs varat braukt ar patiesu pārliecību.

Attēliem ir ilustrējoša nozīme. Dažos attēlos ir attēlots aprīkojums, kas nav pieejams Latvijā, un attēlos nav parādīts kāds konkrēts automobiļa modelis, aprīkojuma līmenis vai piedāvājums. Parādītās funkcijas var nebūt pieejamas vai var būt pieejamas tikai atsevišķos aprīkojuma līmeņos.

1Materiālā uzrādītās cenas, aprīkojuma līmeņi un aksesuāru klāsts ir informatīva rakstura, un Nissan patur tiesības veikt izmaiņas bez iepriekšēja brīdinājuma. Viss papildaprīkojums un aksesuāri var nebūt savā starpā kombinējami. Lai uzzinātu jaunāko informāciju, lūdzu, sazinieties ar savu Nissan dīleri!

*Daļēji ādas, daļēji sintētiskās ādas (PVC) sēdekļi.
**Iezīmes atkarībā no versijas ir pieejamas kā standarta vai tikai kā izvēles aprīkojums (par papildu maksu).
***e-POWER versija būs pieejama 2022. gada pavasarī.
****Jūs nedrīkstat paļauties tikai un vienīgi uz autovadītāja palīgsistēmām. Dažas funkcijas var nedarboties visos apstākļos un situācijās. Ir spēkā ātruma un cita veida ierobežojumi. Lūdzu, sazinieties ar savu Nissan dīleri, lai iepazītos ar noteikumiem un nosacījumiem attiecībā uz Nissan tehnoloģijām!

 

SAZINIETIES AR MUMS — MĒS ATRODAMIES TIKAI VIENA KLIKŠĶA ATTĀLUMĀ!